Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Hoop usprawnił logistykę wewnętrzną
Klienci zawsze oczekują przed wszystkim jednego - wysokiego poziomu service level oraz dobrej organizacji załadunków. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, wdrożyliśmy system zarządzania załadunkami - powiedział Witold Rutkowski, warehouse manager Hoop Polska.

Dzięki temu rozwiązaniu firma może dokładnie określić godzinę załadunku towaru na rampie, niwelując do minimum czas oczekiwania kierowców, a co za tym idzie drogę od producenta do klienta.


- Dodatkowo zmieniają się oczekiwania klientów, którzy coraz częściej wymagają od producentów przygotowywania tzw. palet mix. Wymaga to od producenta dodatkowego miejsca w magazynie na ich przygotowanie oraz dodatkowych pracowników, ponieważ ich wieloproduktowa specyfika, nie pozwala w większości przypadków na ich automatyczne paletyzowanie - mówi Witold Rutkowski.


Podkreśla, że za szczęście w Hoop Polska proces transportu wewnętrznego jest na tyle dobrze sformatowany, a także posiada odpowiednie rezerwy, że nie boryka się z tzw.: „wąskimi gardłami". - Oczywiście są sytuacje trudniejsze, kiedy to w krótkim czasie mamy do załadowania bardzo dużą liczbę samochodów. W takich wypadkach pomaga nam wspomniany już wcześniej system do zarządzania załadunkami. W przyszłym roku idziemy o krok dalej, podłączając pod system poza załadunkami gotowego produktu, wyładunki materiałów i surowców do produkcji, co pozwoli nam jeszcze bardziej podnieść wydajność obsługi - twierdzi warehouse manager Hoop Polska.


(Źródło: Portalspożywczy.pl)


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij