Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
PFPŻ ZP na Europejskim Kongresie Gospodarczym
Andrzej Gantner, wiceprezes i dyrektor generalny PFPŻ ZP weźmie udział w panelach pt. "Polsko-ukraińska współpraca w przemyśle spożywczym" 8 maja oraz "Zrównoważona polska żywność" 9 maja, zapraszamy.

7-9 maja 2024 r. to data tegorocznej edycji Europejskiego Kongresu Gospodarczego, który ponownie odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. 


Tematyka Europejskiego Kongresu Gospodarczego obejmuje najważniejsze dziedziny gospodarki, kierunki rozwoju społecznego, kluczowe dla przyszłości zjawiska i trendy. W niestabilnej, dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości agenda EEC wymaga ciągłej aktualizacji. Jednak główne nurty majowej debaty znamy już teraz. To one określają ramy i – wypełnione treścią przez Gości wydarzenia – stanowić będą o merytorycznej wartości Kongresu.

Podczas EEC bierzemy udział w dwóch sesjach:

  • 8 maja w debacie „Polsko-ukraińska współpraca w przemyśle spożywczym”, podczas której będziemy dyskutować, jak w praktyce budować partnerstwo ukraińskiego rolnictwa i polskiego przemysłu spożywczego dla rozwoju całego regionu.
  • 9 maja w debacie "Zrównoważona polska żywność", w trakcie której będziemy rozmawiać o tym, w jaki sposób nowe wymagania polityki klimatycznej UE wpływają na perspektywy rynku zrównoważonej żywności.

PFPŻ ZP reprezentować będzie wiceprezes, dyrektor generalny PFPŻ ZP Andrzej Gantner.

GantnerDodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij