Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
PFPZ ZP Partnerem Branżowym Europejskiego Forum Rolniczego
Szósta edycja Europejskiego Forum Rolniczego odbędzie się w dniach 19-20 marca 2024 roku w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowego Województwa Podkarpackiego w Jasionce k. Rzeszowa.

Kolejna odsłona Europejskiego Forum Rolniczego zbliża się wielkimi krokami. Tegoroczna edycja obfitować będzie w szereg debat i rozmów, poświęconych najważniejszym wyzwaniom związanym z funkcjonowaniem polskiego i europejskiego rolnictwa. Organizatorzy uruchomili już do niej zapisy. Rejestracja prowadzona jest poprzez specjalny formularz dostępny pod adresem: https://forum-jasionka.pl/rejestracja/. Co istotne, udział w wydarzeniu - zarówno w formule stacjonarnej, jak i online jest zupełnie bezpłatny!

 

Z każdym kolejnym tygodniem organizatorzy EFR będą odsłaniać kolejne karty związane z szóstą edycją tego wydarzenia. Wiadomo już, że w programie pojawią się dwie główne debaty.


Pierwsza z nich będzie dotyczyć dwóch dekad członkostwa Polski w Unii Europejskiej. Okazja ku temu jest wyjątkowa – w tym roku bowiem upłynie 20 lat od momentu, kiedy staliśmy się pełnoprawnym członkiem wspólnoty. Drugi tematem przewodnim Forum będzie dyskusja o tym, jak przygotować polskie i europejskie rolnictwo na członkostwo Ukrainy w Unii Europejskiej. Prelegenci podniosą pytania dotyczące konkurencyjności europejskich rolników wobec ukraińskiego rolnictwa oraz efektywnego wykorzystania potencjału współpracy na jednolitym rynku. Jest to szczególnie ważne w kontekście ewentualnego włączenia naszego sąsiada do UE.


Wiceprezes Andrzej Gantner PFPŻ ZP będzie prelegentem panelu: Europa w globalnym łańcuchu żywnościowym: wyzwania i szanse dla producentów, zapraszamy serdecznie!


Wydarzenie co roku gromadzi przedstawicieli zarówno polskiej, jak i międzynarodowej sceny politycznej, a także wybitnych ekspertów z sektora rolnictwa. Forum stanowi nie tylko platformę do ważnych dyskusji, ale oferuje również strefę wystawienniczą. To doskonałe miejsce do poznania najnowszych rozwiązań, a także narzędzi dedykowanych podnoszeniu jakości produkcji rolnej, jak również wspierających innowacje w rolnictwie oraz wymianę handlową w obszarze rolno-spożywczym.

 

Europejskie Forum Rolnicze organizowane jest przez Fundację Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej we współpracy z Agro Promotion.

 

Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na oficjalnej stronie EFR: https://forum-jasionka.pl/


418834562_692551499732890_2230064980383900729_n

Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij