Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Mondelez Polska ponownie wyróżniony tytułem TOP Employer!
Mondelez Polska, czołowy gracz w branży spożywczej, po raz trzeci z rzędu został uhonorowany prestiżowym tytułem TOP Employer nadawanym przez Top Employer Institute. Wyróżnienie potwierdza, że firma utrzymuje pozycję wśród najlepszych pracodawców w Polsce, nieustannie dbając o swoich pracowników.

W procesie oceny, Top Employer Institute bada i analizuje praktyki z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi w różnych organizacjach. Kwestionariusz oceny obejmuje 20 tematów pogrupowanych w 6 obszarach, takich jak: strategia personalna, środowisko pracy, pozyskiwanie talentów, uczenie się, troska o dobrostan pracowników oraz inicjatywy dotyczące różnorodności
i włączenia.

Mondelez Polska spełnił wszystkie wyżej wymienione warunki certyfikacji, a tegoroczne, kolejne już z rzędu wyróżnienie, stanowi potwierdzenie efektywności i zaangażowania firmy w tworzenie lepszego środowiska pracy, dzięki utrzymaniu wysokich standardów z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i praktykom HR.

Jesteśmy przekonani, że sukces naszej firmy jest zasługą pracujących w niej osóbmówi Agnieszka Stołczyńska, People Lead Mondelez Polska i kraje bałtyckie.Ich zaangażowanie i nieustanne dążenie do doskonałości są kluczowymi czynnikami, które napędzają nasz rozwój. W Mondelez Polska nie tylko stawiamy na różnorodne talenty, ale także inwestujemy w ich rozwójpodkreśla.

W tegorocznej edycji programu certyfikowano i nagrodzono 2 300 najlepszych pracodawców w 121 krajach na pięciu kontynentach. Proces certyfikacji jest wieloetapowy. Rozpoczyna się od określenia predyspozycji firmy do udziału w programie, a kończy zewnętrznym audytem procesów, struktur, danych firmy i systemów. Tytuł TOP Employer jest zwieńczeniem całej oceny.

Kultura organizacyjna w Mondelez Polska jest nie tylko fundamentem naszej działalności, ale także kluczem do naszego sukcesu na rynkumówi Robert Sas, Dyrektor Zarządzający Mondelez Polska i kraje bałtyckie. — Priorytetem w naszej firmie jest tworzenie środowiska, w którym każda osoba czuje się wartościowa i ma możliwość rozwoju. Dzięki takiemu podejściu nie tylko zwiększamy zaangażowanie i satysfakcję naszych pracowników, ale również stajemy się bardziej innowacyjni i elastyczni w obliczu zmian. Wyróżnienie TOP Employer to dla nas motywacja do dalszego rozwijania najlepszych praktykpodkreśla.

 


 

O Mondelez Polska

Mondelez Polska jest wiodącą firmą branży spożywczej w Polsce, obecną na naszym rynku od 32 lat. Zatrudnia około 5100 pracowników i jest liderem na rynku czekolady i ciastek markowych w Polsce[1]. Bogata oferta firmy obejmuje marki takie jak: czekolady Milka, Toblerone i Alpen Gold, wafelki Prince Polo, batony 3BIT, ciastka Milka, OREO, belVita, Lubisie, Delicje, San, Łakotki, rogaliki i przekąski 7 Days oraz cukierki Halls. Mondelez Polska jest częścią rodziny firm Mondelēz International, Inc. Pod nazwą Mondelez funkcjonuje w Polsce od 2013 r. Mondeléz International posiada w Polsce siedem zakładów produkcyjnych w: Jarosławiu, Cieszynie, Płońsku, Jankowicach, Bielanach Wrocławskich i dwa zakłady Skarbimierzu. 

 

O Mondelēz International

Mondelēz International, Inc. (NASDAQ: MDLZ) jest globalnym liderem w kategorii czekolady, ciastek, gum do żucia i cukierków. Firma z przychodami w wysokości około 31 miliardów USD w 2022 r., zachęca ludzi w 150 krajach na całym świecie do spożywania przekąsek w sposób odpowiedzialny. Jako właściciel kultowych marek, takich jak ciastka Oreo, belVita i LU, czekolady Cadbury Dairy Milk, Milka i Toblerone, cukierki Sour Patch Kids oraz guma do żucia Trident, odgrywa kluczową rolę w kształtowaniu rynku przekąsek na świecie. Mondelēz International jest członkiem Standard and Poor's 500, Nasdaq 100 i Dow Jones Sustainability Index. Więcej informacji jest dostępnych na stronie www.mondelezinternational.com oraz profilu firmy na Twitterze www.twitter.com/MDLZ .

 

O Top Employers Intitute 

Top Employers Institute jest globalnym autorytetem w zakresie badania praktyk zarządzania zasobami ludzkimi. Pomagamy optymalizować najlepsze praktyki wzbogacając środowisko pracy. Dzięki programowi certyfikacji Top Employers Institute organizacje biorące udział w programie, zostają poddane walidacji, certyfikacji i uznawane są jako pracodawca z wyboru.

Top Employers Institute został założony ponad 30 lat temu i certyfikował 2 300 organizacji w 121 krajach. Certyfikowani Top Employers pozytywnie wpływają na życie ponad 9,5 milionów pracowników na całym świecie.[1]Mondelez Polska za NielsenIQ: Panel Handlu Detalicznego; Cała Polska z Dyskontami (Food); Udziały w sprzedaży wartościowej w okresie IV 2020 - III 2021 w Kategorii Produktów Czekoladowych (suma Tabliczek, Pralin i Batonów, z wyłączeniem Batonów Chłodzonych) oraz w Kategorii Słodkich Wypieków (suma Ciastek Paczkowanych oraz Miękkich Ciastek o wadze do 75g).


KV_Mondelez_Top_Employer_2024

 


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij