Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
W sam raz nad morze, w góry i na Mazury – Danie w 5 minut WINIARY większe o 20%
Już w czerwcu 2010 rusza wakacyjna promocja Dania w 5 minut WINIARY. Produkt będzie większy o 20%, ale zachowa swoją stałą, korzystną cenę. Wiadomość ta ucieszy zapewne wszystkich aktywnych i zabieganych konsumentów, którzy są najczęstszymi użytkownika tego sycącego przysmaku.

Na sklepowych półkach już na początku czerwca pojawią się specjalne Dania w 5 minut WINIARY powiększone o 20%. Promocja będzie dotyczyła czterech smaków. Większy produkt będzie można kupić w dwóch najpopularniejszych smakach (Ziemniaki puree z grzankami i smażoną cebulą oraz Spaghetti po Bolońsku), a także w dwóch najnowszych smakach (Ziemniaki puree z kawałkami marchewki i groszkiem oraz Świderki smak kremowo-mięsny z pomidorami). Każde opakowanie jednostkowe objęte promocją będzie oznaczone specjalną etykietą z informacją „20% gratis".

Danie w 5 minut WINIARY to przekąska, która powstała w odpowiedzi na potrzeby zabieganych osób. Można ją łatwo i szybko przygotować. Młodzi, aktywni konsumenci często sięgają po nią w przerwie podczas nauki lub pracy, a także podczas rozmaitych wypraw. Powiększone opakowanie będzie zatem pożądanym dopełnieniem zestawu na wakacyjne wędrówki i przygody. Do niewątpliwych zalet Dania w 5 minut WINIARY należą dobry smak oraz przystępna cena.

„Jesteśmy blisko naszych konsumentów i wiemy, że to osoby aktywne, które spędzają lato na świeżym powietrzu: wyjeżdżają nad morze, w góry lub na Mazury. Są wtedy poza domem niemal cały dzień, w nietypowych warunkach, ale i tak zależy im na tym, by zjeść jakiś większy ciepły posiłek. Marka WINIARY wychodzi ich oczekiwaniom naprzeciw, dlatego powiększyliśmy nasze Danie w 5 minut. Mamy nadzieję, że taka forma promocji najlepiej zaspokoi wakacyjne potrzeby konsumentów." - powiedziała Monika Jusińska, Marketing Manager marki WINIARY.

Danie w 5 minut WINIARY jest obecnie do kupienia aż w ośmiu smakach. Cztery wspominane warianty, które dostępne są w promocji „20% gratis", to:
1. Ziemniaki puree z grzankami i smażoną cebulą (68g)
2. Spaghetti po bolońsku; (66g)
3. Ziemniaki puree z kawałkami marchewki i groszkiem; (62g)
4. Świderki smak kremowo-mięsny z pomidorami; (74g)

Dodatkowo w opakowaniu standardowym można kupić cztery inne smaki:
5. Ziemniaki puree o smaku bekonowym z grzankami;
6. Makaron z sosem gulaszowym;
7. Makaron z sosem pieczarkowym;
8. Spaghetti po neapolitańsku.

Sugerowana cena opakowania: 2.67 PLN

***

WINIARY to marka znana Polakom od ponad 60-ciu lat, a sygnowane nią wyroby są synonimem doskonałego połączenia tradycyjnego polskiego smaku z innowacyjnością i nowoczesnością. Oferta WINIARY to około 200 różnych wyrobów kulinarnych, takich jak: zupy, buliony, sosy, fixy, dania instant, majonezy, przyprawy, galaretki, kisiele oraz budynie. WINIARY zaspakajają potrzeby zarówno wielbicieli kuchni tradycyjnej, jak i nowoczesnej oraz wszystkich tych, którzy na gotowanie mają coraz mniej czasu.


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij