Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Esencja polskich zup – Żurek na wędzonce i Barszcz Biały z grzybami
Wszystkim, którzy chcą cieszyć się tradycyjnym smakiem potraw, a jednocześnie cenią sobie łatwość ich przyrządzenia, marka WINIARY proponuje dwie nowości w linii Jak u Mamy – Barszcz Biały z grzybami oraz Żurek na wędzonce. Badania wykazały, że dla ponad połowy z nas żurek i barszcz biały to ta sama zupa. Czy na pewno? Podobno sekret tkwi w procesie przygotowywania...

Żurek jest trzecią (zaraz po rosole i barszczu) najchętniej gotowaną zupą na specjalne okazje. Według tradycyjnych, polskich przepisów klasyczną wersję przyrządza się wyłącznie na zakwasie z mąki żytniej, która nadaje mu charakterystyczny, kwaskowaty smak. Żurek na wędzonce WINIARY posiada taki właśnie wyśmienity smak, a dodatkowo jest gęsty i znakomicie doprawiony.

Zupy Jak u Mamy  to wyjątkowa linia w ofercie marki WINIARY. Nawiązują do smaków, które pamiętamy z dzieciństwa. Ponadto nie zawierają dodatku glutaminianu sodu i konserwantów. Oba produkty dostępne są w opakowaniach o gramaturze 40 g, w cenie 2,70 zł.

***

WINIARY to marka znana Polakom od ponad 60-ciu lat, a sygnowane nią wyroby są synonimem doskonałego połączenia tradycyjnego polskiego smaku z innowacyjnością i nowoczesnością. Oferta WINIARY to około 200 różnych wyrobów kulinarnych, takich jak: zupy, buliony, sosy, fixy, dania instant, majonezy, przyprawy, galaretki, kisiele oraz budynie. WINIARY zaspakajają potrzeby zarówno wielbicieli kuchni tradycyjnej, jak i nowoczesnej oraz wszystkich tych, którzy na gotowanie mają coraz mniej czasu.


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij