Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Wykłady z ekspertem PFPŻ ZP
Dr inż. Marta Tomaszewska-Pielacha, dyrektor ds. żywności i żywienia Polskiej Federacji Producentów Żywności Związku Pracodawców przedstawiła wykład dla studentów II stopnia kierunku Żywienie Człowieka i Ocena Żywności SGGW w ramach przedmiotu Metody Doskonalenia Jakości Żywności.

Dr inż. Marta Tomaszewska-Pielacha, dyrektor ds. żywności i żywienia Polskiej Federacji Producentów Żywności Związku Pracodawców przedstawiła wykład dla studentów II stopnia kierunku Żywienie Człowieka i Ocena Żywności SGGW w ramach przedmiotu Metody Doskonalenia Jakości Żywności.


SGGW2023


Marta Tomaszewska-Pielacha jest absolwentem  kierunku Żywienie Człowieka i Ocena Żywności i bazując na zawodowym doświadczeniu, podzieliła się swoją wiedzą dotyczą działań nakierowanych na zapewnienie wysokiej jakości produktów żywnościowych. Omówiła główne trendy na rynku żywności i wyzwania, z jakimi mierzą się producenci, związane z doskonaleniem składu i jakości odżywczej produktów. Działania reformulacyjne prowadzone są przez przemysł żywnościowy od wielu lat i obejmują ciągły proces unowocześniania produktów. Prowadzone są działania w większości kategorii produktów dostępnych na polskim rynku. Trend ten jest odpowiedzią na wyzwanie zapewnienia konsumentom dostępu do tzw. „zdrowszej opcji”. 


SGGW2023_1


Wykład spotkał się z dużym zainteresowaniem studentów; słuchacze podkreślali, z uznaniem, wybór tematyki i poziom merytoryczny wystąpienia. 

Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij