Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
PFPŻ ZP na IX „Sustainable Economy Summit”
22-23 maja br. w Warszawie odbyła się IX edycja konferencji „Sustainable Economy Summit”, którą patronatem honorowym objęła PFPŻ ZP. Andrzej Gantner, wiceprezes i dyrektor generalny PFPŻ ZP wziął udział w panelu "Zrównoważone rolnictwo i produkcja żywności".

Podczas wydarzenia organizowanego przez Executive Club wybitni eksperci ze świata nauki oraz biznesu toczyli dyskusje na tematy związane z odpowiedzialnym biznesem, zrównoważonym rolnictwem i produkcją żywności, neutralnością klimatyczną, innowacjami oraz zielonymi inwestycjami i finansowaniem.


Konferencja miała na celu zaprezentowanie praktycznych rozwiązań oraz wymianę doświadczeń w dziedzinie zrównoważonej gospodarki. Wspólnie poszukiwane były sposoby na rozwijanie biznesu w sposób zrównoważony oraz minimalizowanie wpływu działalności gospodarczej na środowisko naturalne.


“Sustainable Economy Summit” to unikatowe wydarzenie, które wyznacza nowe szlaki rozwoju uwzględniającego wartości biznesowe połączone z odpowiedzialnością za dobro planety. Wskazywało liderów zmian i możliwości zmniejszenia negatywnego wpływu działalności biznesowej na środowisko. Wydarzenie stanowiło doskonałą okazję do nawiązania kontaktów biznesowych oraz wymiany wiedzy i doświadczeń.


W konferencji uczestniczyli przedstawiciele firm z wielu sektorów gospodarki, a także liczne organizacje rządowe, organizacje non-profit oraz przedstawiciele uczelni akademickich. Wiceprezes, dyrektor generalny PFPŻ ZP Andrzej Gantner wziął udział w panelu dotyczącym zrównoważonego rolnictwa i produkcji żywności.


2023.05.22 Sustainable Economy Summit_


Zwieńczeniem konferencji była wieczorna gala rozdania nagród „Diamenty Sustainable Economy” podczas której nagrodzone zostały spółki i przedsiębiorcy, którzy realizują inwestycje zgodnie z najwyższymi standardami środowiskowymi i społecznymi.


Konferencja Sustainable Economy Summit odbywa się raz do roku i w ciągu 9 lat zdołała osiągnąć status jednego z najważniejszych wydarzeń konferencyjnych w Polsce, traktujących o tematyce zrównoważonego rozwoju oraz społecznej odpowiedzialności biznesu.


Strona internetowa wydarzenia:

https://executiveclub.pl/sustainable-economy-summit/


Nagranie konferencji:

https://www.youtube.com/


SES_2023_banner_1200x627

Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij