Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Głębia smaku z nowymi Ziarenkami Smaku WINIARY
Przygotowując obiad dla najbliższych dobieramy najlepsze składniki tak, aby potrawa była smaczna i zdrowa. Staramy się, by mięso i warzywa, które wykorzystujemy, były najwyższej jakości. Nie zawsze jednak należytą wagę przykładamy do przyprawy. Często używamy ją po prostu z przyzwyczajenia. Pamiętajmy, że to właśnie przyprawy nadają daniu jego ostateczny charakter, dlatego warto sięgnąć po nowe Ziarenka Smaku, które nadadzą potrawie wyjątkową głębię smaku.

Ziarenka Smaku to jedyna na rynku przyprawa w granulkach - zapewniająca nowoczesne i wydajne doprawianie. Nowe Ziarenka Smaku to kawałki 10 warzyw oraz granulki w 3 warzywnych kolorach - żółtym z cebuli, pomarańczowym z marchewki pomidora i papryki oraz zielonym z pietruszki, szpinaku i pora. Granulki doskonale zachowują prawdziwy smak i aromat zawartych w nich warzyw, dlatego nowe Ziarenka Smaku nadają potrawom jeszcze pełniejszy i głębszy smak.

Ziarenka Smaku dostępne są również w wariancie drobiowym - szczególnie polecanym do rosołu oraz ziołowym - doskonałym m. in. do sałatek oraz warzyw z patelni. Sugerowane ceny dla opakowań o gramaturze 75g, 120g, 200g to odpowiednio 1,70zł, 2,20zł, i 3,60zł.

***
WINIARY to marka znana Polakom od ponad 60-ciu lat, a sygnowane nią wyroby są synonimem doskonałego połączenia tradycyjnego polskiego smaku z innowacyjnością i nowoczesnością. Oferta WINIARY to około 200 różnych wyrobów kulinarnych, takich jak: zupy, buliony, sosy, fixy, dania instant, majonezy, przyprawy, galaretki, kisiele oraz budynie. WINIARY zaspakajają potrzeby zarówno wielbicieli kuchni tradycyjnej, jak i nowoczesnej oraz wszystkich tych, którzy na gotowanie mają coraz mniej czasu.


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij