Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
„Praska Ślizgawka” coraz bliżej. Centrum Praskie Koneser zaprasza miłośników piruetów do wspólnej zabawy
Już od 1 grudnia na ogólnodostępnym Placu Konesera otwarta będzie „Praska Ślizgawka”. Klimatyczne lodowisko to nie tylko możliwość aktywnego spędzenia czasu w gronie rodziny czy przyjaciół, ale także doskonała zabawa w przystępnej cenie. Klienci Centrum Praskiego Koneser – podobnie jak w ubiegłym roku – po spełnieniu określonych warunków skorzystają z atrakcji bezpłatnie. Tegorocznym partnerem lodowiska jest PepsiCo Polska.

Zima coraz śmielej wkracza w krajobraz Warszawy, a na Placu Konesera trwają ostatnie prace związane z montażem „Praskiej Ślizgawki”. To nieodłączny element scenerii zrewitalizowanej przestrzeni Centrum Praskiego Koneser podczas tej najchłodniejszej pory roku. Na szczęście piruety skutecznie rozgrzeją każdego – zwłaszcza, że do dyspozycji małych i dużych łyżwiarzy będzie tafla o powierzchni niemal 350 m2. Lodowisko będzie otwarte codziennie w godzinach 8.45-22.00 (pierwsze wejście w ciągu dnia od poniedziałku do piątku przeznaczone jest dla grup szkolnych). Jedna sesja trwa 75 minut, a po każdej z nich planowana jest 15-minutowa przerwa.


„Praska Ślizgawka” już od lat wpisuje się w zimowy obraz Centrum Praskiego Koneser. Cieszymy się, że podobnie jak latem, pomimo znacznie niższych temperatur, Plac Konesera tętni życiem. Zwłaszcza, że nadchodzące Mikołajki, Boże Narodzenie i ferie szkolne to doskonały moment, by spędzić aktywnie czas, wspólnie bawiąc się z najbliższymi – powiedziała Magdalena Socorro-Czerwińska, Retail Operational Director, Centrum Praskiego Koneser.


Wstęp na lodowisko kosztuje 7 zł za 75 minut. Tyle będzie trzeba też zapłacić za wypożyczenie łyżew. Specjalna oferta czeka jednak na klientów Centrum Praskiego Koneser. Okazując paragon za zakupy o wartości minimum 20 złotych z bieżącego dnia, klienci będą mogli skorzystać zarówno z lodowiska, jak i wypożyczalni łyżew bezpłatnie (jeden paragon uprawnia jedną osobę do wejścia za darmo). Dodatkowo, w dni powszednie (w godz. 10.15-14.30) dzieci do 10 roku życia, pod opieką osoby dorosłej, również wejdą na „Praską Ślizgawkę” bezpłatnie. Oferowana będzie też usługa ostrzenia łyżew (10 zł), a także możliwość wypożyczenia chodzika (10 zł/30 min). Dodatkowe atrakcje na lodowisku przygotował partner „Praskiej Ślizgawki” – PepsiCo Polska.


– Święta to czas kojarzący się nie tylko z rodzinną atmosferą, ale też z nerwowym przygotowaniem i stresem, czy wszystko uda się zrobić na czas. Jako zespół Pepsi chcielibyśmy pokazać, że świętować można po swojemu. 3 i 4 grudnia zapraszamy odwiedzających Konesera do strefy „Świątecznej Pocztówki Pepsi”, gdzie każdy będzie mógł przesłać swoim bliskim świąteczne życzenia. Od 16 grudnia do „Praskiej Ślizgawki” dołączy „Świąteczna Miejscówka Pepsi”, która w Koneserze otwarta będzie z przerwą świąteczną do 31 grudnia. „Miejscówka” w Koneserze to jedna z trzech – obok Katowic i Łodzi – lokalizacji, w których Pepsi zapraszać będzie konsumentów do wspólnego świętowania. Czekać na nich będą interaktywne konkursy z unikatowymi upominkami oraz specjalne, brandowane aranżacje zachęcające do wspólnych zdjęć – powiedziała Aleksandra Smolarczyk, Junior Brand Manager z PepsiCo Polska. 


Warszawskie Biuro Główne PepsiCo Polska znajduje się właśnie przy Placu Konesera, dlatego naturalnym dla nas było zaproszenie do wspólnego świętowania właśnie tutaj. Od ponad 30 lat związani jesteśmy z Pragą – przez 25 lat Południe, a od maja bieżącego roku Północ. Mamy nadzieję, że przygotowane przez zespół Pepsi atrakcje przypadną wszystkim odwiedzającym do gustu, a nasza pierwsza zima w Koneserze zostanie jak najlepiej zapamiętana. – dodała Aleksandra Wierzba, Specjalistka ds. Komunikacji i CSR z PepsiCo Polska. 


Więcej informacji o „Praskiej Ślizgawce” i innych zimowych atrakcjach w Centrum Praskim Koneser można znaleźć na stronie internetowej koneser.eu oraz wydarzeniach na Facebooku.Centrum Praskie Koneser to najczęściej nagradzana inwestycja mixed-use w Polsce i serce odradzającej się warszawskiej Pragi. Usytuowane na terenie XIX-wiecznej fabryki wódki, przywróciło do życia zabytkowe budynki i stworzyło nowy punkt na stołecznej mapie rozrywkowej, gastronomicznej, muzealnej, kulturalnej i zakupowej. Tu można znaleźć wiele restauracji i barów z kuchnią z całego świata: AZIA, Bombaj Masala, Boska Woda i Zagroda, Ferment Praski, frankie’s, ORZO, Koneser Grill czy Setki Powodów, a także unikatowe sklepy i polskie marki, tworzone przez rodzimych producentów, takie jak Centrum Twórcze Przerób-My. Ogólnodostępny plac Konesera, stanowiący rdzeń inwestycji, to miejsce licznych wystaw, targów i różnego rodzaju wydarzeń oraz pokazów artystycznych. Centrum Praskie Koneser to jedno z najważniejszych miejsc na kulturalnej mapie Polski, w którym znajduje się Muzeum Polskiej Wódki, Muzeum Sztuki Fantastycznej, Fundacja Nova Ars Poloniae i nietuzinkowe galerie: Art Sułek Space, Dom ze Sztuką, ToTuart, Leonarda Art Gallery oraz Zwierz.

 

O firmie PepsiCo

Konsumenci w ponad 200 krajach i regionach na całym świecie sięgają po produkty firmy PepsiCo ponad miliard razy dziennie. Łączny przychód netto pochodzący ze sprzedaży uzupełniającej się oferty produktów żywnościowych i napojów oferowanych przez marki Lays, Doritos, Cheetos, Gatorade, Pepsi-Cola, Mountain Dew, Quaker i SodaStream, wchodzące w skład koncernu PepsiCo, wyniósł w 2020 roku ponad 70 mld dolarów amerykańskich. W swoim globalnym portfolio PepsiCo posiada szeroką i różnorodną ofertę produktów żywnościowych i napojów oferowanych pod wieloma markami, a każda z legendarnych marek generuje w ciągu roku przychody na poziomie ponad miliarda dolarów amerykańskich.

 

Trzy osoby na łyżwach

W swoich działaniach PepsiCo kieruje się wizją „Winning with PepsiCo Positive (pep+)”, która wskazuje drogę do uzyskania pozycji światowego lidera w obszarze wygodnych, gotowych do spożycia produktów żywnościowych i napojów. pep+ to nowa, strategiczna transformacja PepsiCo w kierunku zrównoważonego rozwoju, obejmująca wszystkie obszary działalności firmy, która skupia się wokół dążenia do dalszego rozwoju przedsiębiorstwa i budowania wartości w granicach stawianych przez planetę oraz inspirowania pozytywnych zmian dla Ziemi i jej mieszkańców. Więcej informacji na temat PepsiCo jest dostępnych na globalnej witrynie pod adresem www.pepsico.com oraz na polskiej stronie firmy http://www.pepsicopoland.com.

 


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij