Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Kaźmierskie Święto Chleba i Sera 2022 z Hochland
W sobotę 27 sierpnia w Kaźmierzu odbyło się Święto Chleba i Sera. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Gminę Kaźmierz, Bibliotekę Publiczną i Centrum Kultury, we współpracy z Hochland Polska sponsorem głównym. Osią wydarzenia były podziękowania składane rolnikom za trud ich pracy, ale atrakcji dodatkowych dla całych rodzin nie brakowało!

Sztafeta Rowerowa Hochland otworzyła obchody Święta Chleba i Sera w Kaźmierzu. Za każdy przejechany przez uczestników sztafety kilometr firma Hochland Polska przekaże 1 zł na szlachetny cel. Po zakończeniu części obrzędowej przyszedł czas na międzypokoleniową zabawę. Organizatorzy przygotowali bogaty program z atrakcjami, w którym każda osoba mogła znaleźć coś dla siebie. Firma Hochland Polska zaprosiła do degustacji przekąsek na bazie serów, a także na tradycyjną grochówkę. Ustanowiono rekord w pieczeniu tostów, których przygotowano ponad 1700 sztuk, zapiekanych z serem wędzonym gouda i ketchupem w kształcie serduszka. Bardzo pozytywnie została odebrana przez publiczność nowość -  Almette Serek Wiejski, podawany jako słodka przekąska z konfiturą wiśniową lub jagodową. Medaliony z grilla znalazły wielu amatorów. Bardzo chwalono sałatki, podawane w miseczkach: świeże liście sałat z pomidorkami koktajlowymi, ogórkami, oliwkami, sosem winegret oraz serem typu feta. Dla osób, które miały ochotę na coś małego na ząb, przygotowano przekąski Almette w wersji mini-ze świeżymi borówkami, musem truskawkowym oraz pełnoziarnistymi chrupiącymi kuleczkami.

Stoisko EKO Hochland z edukacyjnymi zajęciami dla rodzin wraz z promocją ekologicznych postaw było na tegorocznym Święcie Chleba i Sera w Kaźmierzu strzałem w dziesiątkę i cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród uczestników. Dzieci rozwijały swoje talenty plastyczne i mogły dowiedzieć się wiele ciekawostek o pracowitych pszczołach. Można było posmakować rozmaitych rodzajów miodu, a przy okazji własnoręcznie wykonać papierową pszczółkę. Na stoisku Hochland TU JEST PYSZNIE! można było skorzystać z szansy na rozwinięcie swojej kariery. Przedstawiciele firmy Hochland czekali z pysznymi cukierkami - krówkami, oferując doradztwo zawodowe oraz możliwość aplikowania na wybrane stanowiska w firmie! Wieczorem z kolei mieszkańcy i mieszkanki mieli niepowtarzalną okazję lotu balonem Almette. Czas spędzany w plenerze umilała piękna muzyka.

 

To był pyszny dzień z serami Hochland w roli głównej, wypełniony wieloma atrakcjami od samego rana do zmroku, pełen emocji, z fantastyczną pogodą i rekordową liczbą uczestników, piękne zakończenie wakacji, z przytupem! – podsumowuje Jacek Wyrzykiewicz, PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska.  

ChlebiSer2

Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij