Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Portal Promocji Eksportu
Upubliczniony został nowy, całkowicie przebudowany portal promocji eksportu. Znaleźć go można na stronie www.trade.gov.pl.

Portal został przygotowany w dwóch wersjach językowych - polskiej i angielskiej. Celem wersji polskiej jest dostarczenie polskim przedsiębiorcom aktualnych, niezbędnych i użytecznych informacji dot. ekspansji eksportowej, możliwości wsparcia eksportu (także finansowego) przez instytucje administracji publicznej i organizacje gospodarcze, zarówno branżowe, jak i regionalne czy lokalne. Ta wersja jest przeznaczona dla wszystkich przedsiębiorców, także tych, którzy jeszcze nie eksportują, a dopiero maja zamiar zacząć swoją sprzedaż za granicę. Tu także można znaleźć informacje dot. handlu internetowego, informacje o poszczególnych krajach świata, aktualności o wydarzeniach dot. handlu zagranicznego, imprez targowych itd.

Wersja angielska jest przeznaczona dla przedsiębiorców zagranicznych i ma za zadanie ukazanie Polski jako interesującego i rzetelnego partnera gospodarczego oraz zachęcenie do rozwoju współpracy ekonomicznej z naszym krajem.

Wkrótce zostaną wprowadzone nowe funkcjonalności do portalu, jeszcze bardziej ułatwiające korzystanie z niego. Jest możliwość, by na stronie publikowane były ciekawe inicjatywy regionalne czy lokalne, informacje o organizacjach gospodarczych, publikacje artykułów o sytuacji rynkowej w konkretnym państwie, regionie czy produktu, imprezach targowych. Firmy mają możliwość dołączenia swoich wizytówek na portalu, zarówno w wersji polskiej, jak i angielskiej.

Stroną redakcyjną portalu zajmuje się wydzielony zespół PAIH-u. Do nich można kierować swoje propozycje artykułów, informacji o wydarzeniach regionalnych itp. Kontakt do zespołu: trade@paih.gov.pl

Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij