Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Hochland na Expo Sweet 2022
Targi Expo Sweet na stałe wpisały się w kalendarz ogólnopolskich imprez branżowych przeznaczonych dla cukierników, piekarzy, przedstawicieli branży lodziarskiej oraz HORECA. Expo Sweet 2022 odbędzie się w Warszawie 27 lutego i potrwa przez 4 dni. Oprócz części targowej na odwiedzających czekają liczne konkursy i pokazy. Hochland Professional będzie obecny wśród wystawców tegorocznych targów z prezentacją oferty Food Service.

 

Hochland Professional przygotował klimatyczne stoisko w stylu kawiarni. Atrakcją na stoisku będzie - oprócz reprezentacji Food Service - również cukiernik z Grodziska Wielkopolskiego – Maciej Pięta. To wychowanek cukierni Jana i Aliny Kachlickich w Grodzisku Wielkopolskim, osobowość znana i ceniona w branży. Uczestniczy i współpracuje przy wielu konkursach i mistrzostwach. Współautor przepisów i publikacji cukierniczych.

 

Na naszym stoisku nie zabraknie specjałów przygotowanych z wykorzystaniem produktów dostępnych w ofercie Food Service. Zaplanowano: Sernik Nowojorski na bazie sera Creamland, Sernik z mango na bazie sera Cremette, Sernik na kruchym spodzie z białą czekoladą na bazie sera Cremette, Tartaletki z kremem cytrynowym, owocami i galaretką na bazie sera Creamland oraz Warstwowe Shoty z musem owocowym oraz crunchy. Będzie się sporo działo, serdecznie zapraszamy! – podsumowuje Jacek Wyrzykiewicz, PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska.

 

Targi odbywają się w hali Centrum Expo XXI Warszawa przy ul. Prądzyńskiego 12/14. Bilety zakupić można na stronie Exposweet.pl. Na stronie targów można zapoznać się także z pełnym katalogiem firm, które spotkać będzie można podczas tegorocznej edycji imprezy.

 

ExpoSweet2022

Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij