Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Nowy owocowy Burn
Coca-Cola wprowadza na rynek kolejny innowacyjny produkt należący do portfolio marki Burn – Burn Tropical. Burn Tropical to pierwszy na rynku napój energetyzujący zawierający minimum 20% soku owocowego. Produkt będzie obecny na rynku od kwietnia tego roku.

Marka Burn, innowator w kategorii napojów energetyzujących, wprowadziła na rynek kolejną nowość. Burn Tropical to napój, który dzięki zawartości 20% soków owocowych (sok z pomarańczy, moreli i marakuji oraz przecier z guawy i mango), nie tylko dostarcza energię, ale również posiada naturalny, owocowy smak i witaminy z grupy B (B3, B5, B6, B12).

Segment smakowych napojów energetyzujących w Polsce rośnie bardzo dynamicznie. W niespełna dwa lata osiągnął prawie 3% udziału w całej kategorii napojów energetyzujących. Obecność Burn Tropical z 20% zawartością soku owocowego w ofercie marki to odpowiedź na potrzeby konsumentów, którzy poszukują produktów pozwalających walczyć im ze spadkiem koncentracji, czy zmęczeniem już od początku dnia. Burn Tropical to także propozycja dla tych konsumentów, którzy deklarują chęć sięgnięcia po napoje energetyzujące, ale nie do końca akceptują smak charakterystyczny dla tej grupy produktów.

Premiera Burn Tropical zbiegła się z wprowadzeniem na rynek przez markę Burn nowego atrakcyjnego półlitrowego opakowania typu PET, którego unikalny wygląd podkreśla kreatywny charakter marki i jest nawiązaniem do istniejącej już na rynku butelki aluminiowej 0.25L, sprzedawanej w klubach.

Wprowadzenie produktu na rynek będzie wsparte zintegrowaną kampanią marketingową obejmującą obecność w telewizji, outdoor oraz promocje w punktach sprzedaży.

Burn Tropical oferowany jest w butelce PET o pojemności 500 ml. Dystrybucja obejmie zarówno handel tradycyjny, jak i wybrane sieci handlowe oraz stacje benzynowe.

 


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij