Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Rozgrzewająca nowość od marki Herbapol-Lublin
Herbapol - Lublin S.A poszerzył swoją linię Bio o nowy produkt – syrop wiśniowy. Odtąd soczystym smakiem wiśni będzie można cieszyć się nie tylko w sezonie letnim. Producent w linii Herbapol Bio stawia przede wszystkim na krótkie, proste składy i surowce pochodzące z certyfikowanych, ekologicznych upraw.

Nowy syrop wiśniowy poszerzający linię Bio przez swój niezwykle prosty skład, wpisuje się w trend tzw. czystej etykiety, produkowany jest on tylko z dwóch składników: ekologicznego, zagęszczonego soku z wiśni oraz ekologicznego cukru trzcinowego. W 100 ml syropu znajduje się sok pozyskany z 76 gramów owoców pochodzących z ekologicznych upraw. Wiśniowa nowość od Herbapolu idealnie wzbogaci smak domowych napojów. Syrop będzie doskonałym dodatkiem zarówno do wody jak i herbat. 


Marka wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów już w 2019 roku wprowadziła do swojego portfolio linię produktów Bio. Znajdziemy w niej najwyższej jakości certyfikowane produkty oznaczone charakterystycznym zielonym listkiem, który jest znakiem spełniania wszystkich norm produkcji ekologicznej. W portfolio linii Bio marki Herbapol każdy znajdzie coś dla siebie, od herbat ziołowych, przez syropy, na dżemach kończąc. Wyróżniają ją proste składy, a wszystkie produkty pozyskiwane są jedynie z certyfikowanych upraw.

 

Herbapol-Lublin, to marka łącząca dbałość o tradycję z nowoczesnością, a linia syropów Herbapol Bio produkowana na bazie owoców z ekologicznych upraw zadowoli nawet najbardziej wymagających konsumentów. Prosty skład produktów i dbałość, z jaką przygotowywane są produkty, zapewniają nie tylko wysoką jakość, ale przede wszystkim wyjątkowy smak.

Zachęcamy do zapoznania się opisem nowości oraz pozostałych produktów z tej kategorii na: https://www.herbapol.com.pl/produkty/produkty-bio/bio-syropy

 

HEBAPOL BIO KV MalinaWisnia_pion_prev Przemek (002)

 


 

„Herbapol-Lublin” S.A.

„Herbapol-Lublin” S.A. jest polską firmą branży spożywczej, która w ciągu ponad 70 lat obecności na naszym rynku ugruntowała swoją pozycję lidera. Zajmuje pierwsze miejsce w segmencie syropów owocowych, herbatek owocowych, ziołowych, czerwonych, funkcjonalnych, białych oraz drugie miejsce w kategorii herbat zielonych i dżemów.

„Herbapol-Lublin” S.A. to przede wszystkim znane na polskim rynku marki Herbapol i Big-Active. 
Na bogate portfolio firmy składają się produkty należące do kategorii herbat, produktów dżemowych, napojów oraz syropów. W 2019 roku do portfolio firmy dołączyły produkty z linii BIO.

W 2017 roku firma zadebiutowała także w kanale HoReCa, wprowadzając na rynek dwie linie herbat: Breakfast i Premium. 

W 2019 „Herbapol-Lublin” S.A. otrzymał m.in. Diament Forbesa dla najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. W 2021 wybrane produkty po raz kolejny zostały wyróżnione nagrodą Kupców Polskich – Złoty Paragon oraz Hit Handlu.

W 2020 roku firma zaistniała na rynku kosmetycznym wprowadzając markę naturalnych kosmetyków i suplementów Herbapol Polana.

Więcej informacji znaleźć można na stronie www.herbapol.com.pl oraz www.herbapol-polana.com


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij