Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Nowość – Herbatki ziołowo-owocowe od Herbapolu. 100% natury!
„Herbapol-Lublin” S.A., jeden z największych producentów herbat i lider w kategorii produktów ziołowych poszerzył portfolio o herbatki ziołowo-owocowe aż w 4 różnych wariantach smakowych! To połączenie najpopularniejszych ziół z ulubionymi owocami Polaków: melisy z pigwą, mięty z pomarańczą, mięty z jabłkiem oraz pokrzywy z wiśnią.

Rynek herbat ziołowych rośnie rok do roku. Różnica między 2019 a 2020 rokiem wyniosła aż 10%[1]. Zdając sobie sprawę, że naturalny smak ziół nie przypada do gustu wszystkim, Herbapol-Lublin przygotował serię Zioła ze smakiem. Herbatki ziołowe wchodzące w jej skład, poza głównym dobroczynnym składnikiem aktywnym, wzbogacone są także o walory smakowe i aromatyczne pochodzące z owoców pigwy, pomarańczy, jabłka oraz wiśni. W takiej odsłonie z pewnością szybko zyskają na popularności również wśród konsumentów nieprzekonanych do tej pory do herbat ziołowych.

 

Herbapol-Lublin, obecny na polskim rynku zielarskim od 1949 roku, to synonim bogatego doświadczenia i gwarancja najwyższej jakości produktów. Starannie wyselekcjonowane zioła i owoce, wchodzące w skład linii Herbapol Zioła ze smakiem, pozyskiwane są od sprawdzonych dostawców, a dodatkowo poddawane szczegółowej analizie w laboratoriach. 72-letnia historia firmy to doskonały przykład umiejętnego łączenia tradycji z nowoczesnością i innowacjami, co w tym roku zaowocowało poszerzeniem oferty. Dodatkowo produkty z tej serii wpisują się w trend tzw. „czystej etykiety”, co oznacza, że lista składników jest krótka i przejrzysta, bez sztucznych dodatków, aromatów i barwików.

 

Cena rekomendowana za opakowanie: 30 g oraz 35 g (20 torebek) herbatek owocowo-ziołowych wynosi 4,29 zł.


Zachęcamy do zapoznania się opisem nowości oraz pozostałych produktów z tej kategorii na: Herbatki owocowo-ziołowe | Herbapol Lublin

 


 „Herbapol-Lublin” S.A.

„Herbapol-Lublin” S.A. jest polską firmą branży spożywczej, która w ciągu ponad 70 lat obecności na naszym rynku ugruntowała swoją pozycję lidera. Zajmuje pierwsze miejsce w segmencie syropów owocowych, herbatek owocowych, ziołowych, czerwonych, funkcjonalnych, białych oraz drugie miejsce w kategorii herbat zielonych
i dżemów.

„Herbapol-Lublin” S.A. to przede wszystkim znane na polskim rynku marki Herbapol i Big-Active. 
Na bogate portfolio firmy składają się produkty należące do kategorii herbat, produktów dżemowych, napojów oraz syropów. W 2019 roku do portfolio firmy dołączyły produkty z linii BIO.

W 2017 roku firma zadebiutowała także w kanale HoReCa, wprowadzając na rynek dwie linie herbat: Breakfast 
i Premium. 

W 2019 „Herbapol-Lublin” S.A. otrzymał m.in. Diament Forbesa dla najdynamiczniej rozwijających się firm
w Polsce. W 2021 wybrane produkty po raz kolejny zostały wyróżnione nagrodą Kupców Polskich – Złoty Paragon oraz Hit Handlu.

W 2020 roku firma zaistniała na rynku kosmetycznym wprowadzając markę naturalnych kosmetyków
i suplementów Herbapol Polana.

Więcej informacji znaleźć można na stronie www.herbapol.com.pl oraz www.herbapol-polana.com.[1] Hebapol za NielsenIQ, Panel Handlu Detalicznego, Cała Polska z Dyskontami (Food), sprzedaż wartościowa w okresie I-XII 2020 i I-XII 2019 w kategorii: Herbaty, segment Herbat ziołowych (definicja własna Herbapol).


ziola z owocem PR brand (002)

Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij