Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
PERRIER x MURAKAMI już w Polsce
Nestlé Waters wprowadza na całym świecie, w tym w Polsce, limitowaną edycję kultowej marki wody mineralnej PERRIER, stworzoną we współpracy z ikonicznym artystą Takashi Murakami.

Francuska marka naturalnie gazowanej wody mineralnej PERRIER, należąca do Nestlé Waters,  wprowadza nowe, limitowane warianty w butelkach z unikalnymi projektami, których autorem jest Takashi Murakami. Zielone butelki wody PERRIER ozdobione są charakterystycznymi dla japońskiego twórcy ornamentami: kolorowymi, „uśmiechniętymi” kwiatami i emblematycznymi postaciami z jego prac – Kaikai i Kiki.

 

PERRIER x MURAKAMI to kontynuacja współpracy marki z najwybitniejszymi artystami  świata – wcześniej byli to m.in. Andy Warhol i Salvador Dalí. Takashi Murakami to jeden z czołowych japońskich artystów współczesnych na świecie. Jest autorem wielu dzieł, w tym obrazów, rzeźb i filmów. Inspiracje czerpie z tradycyjnego malarstwa japońskiego, science fiction, anime i globalnego świata sztuki, a jego twórczość łączy wątki popkultury, historii i sztuki. Jego prace były wystawiane w najważniejszych instytucjach kulturalnych na całym świecie, znany jest także ze współpracy z topowymi markami modowymi takimi jak Louis Vitton i Vans czy z muzykami – Kanye Westem czy Pharellem Williamsem.

 

„Kiedy marka PERRIER zwróciła się do mnie z propozycją współpracy, poczułem się niezwykle szczęśliwy, gdyż mam z nią mnóstwo pozytywnych skojarzeń – na przykład kiedy miałem 32 lata i dopiero zaczynałem mieszkać w Nowym Jorku, często piłem tę wodę. PERRIER kojarzy mi się przede wszystkim oczywiście z kolorem zielonym, ale też z przyjemnym dźwiękiem pękających w niej bąbelków. Cieszę się, że marka poszerza swoje horyzonty o nowe, przyszłościowe koncepty oraz że mogę być tego częścią.” – mówi Takashi Murakami.

 

Limitowana edycja PERRIER x MURAKAMI została wprowadzona w ponad 20 krajach na całym świecie, w tym w Belgii, Francji, Panamie, Rosji, Tajlandii czy Stanach Zjednoczonych. W Polsce dostępne są trzy warianty: w szklanych butelkach o pojemności 0,33 L i 0,75 L oraz w butelce PET o pojemności 1 L, które można znaleźć w sklepach prowadzących sprzedaż wody PERRIER w całym kraju, w standardowych cenach. Wprowadzeniu limitowanej edycji  w Polsce będzie towarzyszyła kampania w mediach społecznościowych, w tym na Instagramie marki: instagram.com/perrierpolska.

 

„Takashi Murakami to jeden z najwybitniejszych współczesnych żyjących artystów na świecie. Udało mu się stworzyć sztukę, która jest zarówno przystępna, jak i głęboko przemyślana, z uwzględnieniem tego, co najświeższe i odpowiednie dla najszerszej publiczności. Żywiołowość i radość bijąca z prac Murakamiego idealnie współgra z PERRIER – marką, która od ponad wieku inwestuje w kreatywność, marki o nieprzewidywalnej, szalonej i oryginalnej osobowości. Mamy nadzieję, że ta współpraca, zainspirowana popowym i kolorowym wszechświatem Takashiego Murakamiego oraz kreatywnym duchem PERRIER, zwiększy dostępność sztuki dla jeszcze szerszego grona odbiorców na całym świecie.” – mówi Paul Cordina, globalny dyrektor komunikacji marki PERRIER.

 


O Nestlé

Nestlé w Polsce jest wiodącą firmą w obszarze żywienia, zdrowia i dobrego samopoczucia z portfolio blisko 1600 produktów i prawie 70 marek, w tym m.in.: NESCAFĒ, WINIARY, GERBER, PRINCESSA, KIT KAT, LION, NESQUIK, NAŁĘCZOWIANKA oraz PURINA. Nestlé działa na polskim rynku od ponad 25 lat. Firma zatrudnia aktualnie 5500 pracowników w 8 lokalizacjach.

 

O Nestlé Waters

Numer 1 na świecie w produkcji wody butelkowanej. Firma prowadzi swoją działalność produkcyjną w 30 krajach, posiada 87 zakładów i zatrudnia blisko 28 tys. pracowników. W portfolio Nestlé Waters znajduje się 48 unikatowych marek (od naturalnych wód mineralnych po wody stołowe), włączając w to markę Nestlé Pure Life, wodę Acqua Panna, wody gazowane Perrier i S.Pellegrino oraz rozlewaną w Polsce Nałęczowiankę. Poprzez te marki Nestlé Waters zachęca całe rodziny do picia większej ilości wody oraz napojów na bazie naturalnych składników, współpracuje z lokalnymi społecznościami, by chronić wspólne zasoby wodne, a także opracowuje kompleksowe rozwiązania w zakresie opakowań z tworzyw sztucznych, w celu zmniejszenia wpływu na środowisko.

 

O PERRIER

PERRIER to naturalna gazowana woda mineralna,  o niepowtarzalnym  i orzeźwiającym smaku. Wyjątkowa zawartość bąbelków sprawia, że jest idealnym składnikiem do koktajli i napojów.

Historia PERRIER rozpoczęła się w 1863 roku w Vergèze na południu Francji. Dziś marka jest rozpoznawalna na całym świecie dzięki swojej kultowej zielonej butelce, ciesząc się popularnością w ponad 140 krajach.

Od ponad wieku PERRIER współpracuje z niektórymi z najbardziej znanych i wybitnych artystów na świecie, w tym Andy Warholem, Salvadorem Dalí, Bernardem Villemotem i Jean-Gabrielem Domergue, z których każdy na swój sposób wykazał artystyczną przewrotność. 

PERRIER X MURAKAMI_SZKLO 0,33 L

Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij