Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Jeszcze Lepsza Strona Kuchni! – zmiany w serwisie www.winiary.pl
Początek wiosny to idealny czas na zmiany, porządki i realizację nowych pomysłów. Marka WINIARY postanowiła wykorzystać ten okres i po intensywnych pracach od 1 marca zaprasza do odwiedzenia odświeżonego i przeorganizowanego serwisu www.winiary.pl. ...

Dostępna pod adresem: www.winiary.pl witryna zyskała nie tylko nową, bardzo atrakcyjną szatę graficzną ale, przede wszystkim, zmieniła się jej zawartość rozszerzona o nowe, ciekawe dla użytkowników sieci zagadnienia. Serwis stał się rozbudowaną platformą zawierającą treści kulinarne i rozrywkowe, dział dedykowany dzieciom, opisy produktów marki WINIARY oraz własną, aktywną społeczność.

Nowością jest uruchomienie Szkoły Gotowania. Jej najciekawsza część to zbiór materiałów video przygotowanych pod nadzorem profesjonalnych szefów kuchni. Filmy podzielone na kategorie tematyczne są niezastąpioną pomocą – teraz każdy internauta może zobaczyć, jak w rzeczywistości przebiega przygotowanie potraw proponowanych przez kucharzy marki WINIARY. Serwis zawiera niezliczoną ilość praktycznych porad i informacji związanych z przygotowywaniem potraw oraz komponowaniem posiłków. Dla wygody internautów powstała nowa wyszukiwarka przepisów, która ułatwia precyzyjne wyszukiwanie kulinarnych receptur.

Tak jak dotychczas, istotę oraz merytoryczną siłę serwisu stanowią przepisy kulinarne. Dotychczasową bazę receptur przygotowaną przez specjalistów marki WINIARY uzupełniono przesłanymi przez internautów - członków Klubu WINIARY. To właśnie oni stali się współtwórcami nowego serwisu internetowego www.winiary.pl.

W kolejnych miesiącach witryna będzie rozwijana o kolejne przepisy, w tym także video przepisy oraz nowe lekcje w Szkole Gotowania.

Twórcą serwisu jest agencja interaktywna Adv.pl, która przygotowała już czwartą odsłonę strony www.winiary.pl.

***

WINIARY to marka znana Polakom od ponad 60-ciu lat, a sygnowane nią wyroby są synonimem doskonałego połączenia tradycyjnego polskiego smaku z innowacyjnością i nowoczesnością. Oferta WINIARY to około 200 różnych wyrobów kulinarnych, takich jak: zupy, buliony, sosy, fixy, dania instant, majonezy, przyprawy, galaretki, kisiele oraz budynie. WINIARY zaspakajają potrzeby zarówno wielbicieli kuchni tradycyjnej, jak i nowoczesnej oraz wszystkich tych, którzy na gotowanie mają coraz mniej czasu.

Pełny komunikat


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

 

Dodaj komentarz

Komentarze

Twój podpis:
Twój komentarz:
Wpisz kod z obrazka:
 

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij