Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Big-Active poszerza portfolio o liściastą Herbatę Zieloną z Mango
W portfolio herbat zielonych Big-Active pojawił się nowy produkt – liściasta Herbata Zielona z Mango. Tym razem marka zaprasza do świata egzotyki łącząc klasyczną herbatę zieloną z dodatkiem mango i pachnących płatków kwiatów.

Herbata zielona z mango to pierwsza od lat nowość w portfolio liściastych herbat Big-Active. Wyrazisty smak zielonej herbaty tym razem został złamany słodyczą mango i podkreślony płatkami nagietka. Każda filiżanka nowej mieszanki przywołuje wspomnienia długich letnich słonecznych dni, zachwycając swoim wyjątkowym egzotycznym smakiem. To propozycja dla smakoszy życia i kolekcjonerów wrażeń, zapewniająca harmonię ducha i ciała. Jednocześnie, herbaty marki Big-Active charakteryzują się wysoką jakością składników, pobudzącym zmysły aromatem i atrakcyjnym wyglądem.

 

Nowość dostępna jest w sklepach stacjonarnych oraz online, w tym na stronie oficjalnego sklepu Herbapol-Lublin: e-herbapol.com.pl. Sugerowana cena detaliczna to 4,99 zł za opakowanie 100 g.

 

Herbaty zielone należące do portfolio marki Big-Active to doskonały wybór dla osób nielubiących stać w miejscu i cieszących się życiem. Pora dnia nie gra roli, każda jest tak samo dobra na zaparzenie swojej ulubionej herbaty. Starannie zbierane liście połączone z egzotycznymi dodatkami przypadną do gustu miłośnikom pysznych połączeń smakowych.

 

W portfolio herbat zielonych Big-Active dostępne są zarówno warianty liściaste, jak i ekspresowe. Nie brakuje wersji klasycznych oraz tych z dodatkiem  aromatów owocowych i owoców. Herbata liściasta występuje w pięciu smakach. Wszystkie mieszanki herbat zielonych z portfolio marki to wyjątkowe kompozycje, które umilą chłodne, zimowe dni.

 

Więcej o nowym produkcie przeczytasz na: https://big-active.pl/produkt/herbata-zielona-z-mango-100g/.

Więcej o ofercie herbat zielonych Big-Active na stronie https://big-active.pl/produkty/herbaty-zielone/.

Big_Active_100g Zielona mango_lisc_s (002)

 

 Marka Big-Active, należąca do „Herbapol-Lublin” S.A. – polskiej firmy branży spożywczej, powstała w 2000 roku. W swoim portfolio aktualnie posiada 7 kategorii produktowych i plasuje się jako ekspert innowacyjnych połączeń smakowych w kategorii herbat: zielonych, białych, funkcjonalnych i czerwonych. W ofercie marki znajduje się również wysokiej jakości herbata czarna Pure Ceylon. Marka dbając o dywersyfikację prezentuje szerokie portfolio zarówno herbat liściastych, jak i ekspresowych.


www.big-active.pl

www.herbapol.com.pl


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij