Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
31. edycja Konkursu "Teraz Polska"
Tylko do 12 lutego br. Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego przyjmuje zgłoszenia do tegorocznej edycji Konkursu „Teraz Polska”. Polska Federacja Producentów Żywności również jest Laureatem tego Konkursu.

Obraz1

Głównym kryterium stosowanym przez ekspertów przy ocenie zgłoszeń jest jakość produktu (usługi). Dzięki temu szansę na wygraną w Konkursie „Teraz Polska” mają reprezentanci wszystkich firm, niezależnie od wielkości i skali działania.

 

Laureaci Konkursu otrzymają prawo do wykorzystywania logo „Teraz Polska” – jednego z najbardziej rozpoznawalnych znaków promocyjnych, symbolizującego wysoką jakość i polskie pochodzenie. Ponadto będą mogli skorzystać z pakietu promocyjnego, w skład którego wchodzi m.in. prezentacja podczas Gali finałowej, promocja w wydawnictwach Fundacji, udział w kampaniach reklamowych i członkostwo w Klubie „Teraz Polska”.

 

Jak wynika z badań przeprowadzonych we wrześniu 2020 r. przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku, ponad 70% respondentów uważa, że produkty i usługi oznaczone symbolem „Teraz Polska” charakteryzują się wysoką i stabilną jakością, są nowoczesne oraz mają atut krajowego pochodzenia. Ponadto potwierdza ono polskie pochodzenie, a zakup krajowych towarów jest dla coraz większej grupy konsumentów oznaką współczesnego patriotyzmu.

 

Uroczyste zakończenie Konkursu „Teraz Polska” odbędzie się w czerwcu 2021 roku. Podczas Gali w Warszawie przedstawiciele nagrodzonych firm odbiorą statuetki „Teraz Polska”.


Aby zgłosić się do Konkursu „Teraz Polska” należy:

·        możliwie szybko przesłać do Fundacji wypełnioną ankietę rejestracyjną (do pobrania tutaj),

·        do 12 lutego 2021 roku przesłać do Fundacji wypełnioną ankietę weryfikacyjną,

·        wnieść opłaty konkursowe (rejestracyjną i weryfikacyjną).


Szczegółowe informacje dotyczące Konkursu „Teraz Polska” oraz regulamin znajdują się na stronie https://terazpolska.pl/konkurs

 

W przypadku dodatkowych pytań związanych z Konkursem „Teraz Polska” prosimy o kontakt z Biurem Konkursu „Teraz Polska”, tel. 22 826-01-91; e-mail: konkurs@terazpolska.pl

 

 


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij