Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Hochland z najlepszą kampanią w konkursie Lider Forum Kampanie 2020!
W konkursie Lider Forum Kampania 2020 pierwsze miejsce zdobyła kampania Hochland Naturalnie, że pyszny! Wyróżniona kampania promocyjna wystartowała z początkiem września i towarzyszy wprowadzeniu na rynek linii kremowych serów w kubkach Hochland Naturalnie, że pyszny! To absolutna nowość w kategorii serów topionych – produkty zawierają 100% naturalnych składników – pierwszy taki ser w Polsce! Na potrzeby kampanii powstała reklama „Pyszna rodzinna przygoda”, który podkreśla ważną dla Hochland rodzinną atmosferę, ciepłe, pozytywne emocje z elementami zaskoczenia i humoru.

Do konkursu Lider Forum Kampanie 2020 wpłynęły łącznie 24 zgłoszenia od 15 firm, a zaproszenie otrzymały wszystkie firmy mleczarskie w kraju. Do Jury konkursu zaproszono: Agnieszkę Maliszewską, Sekretarz i Dyrektor Pol­skiej Izby Mleka, Wiceprzewodniczącą COGECA; Waldemara Nowakowskie­go, Prezesa Polskiej Izby Handlu; Paw­ła Kowalewskiego, Prezesa Zarządu Communication Unlimited, Janusza Górskiego, Dyrektora Wydawniczego, Redaktora Naczelnego Forum Mleczarskiego Handel.

 

W ocenie Jury konkursu Lider Forum Kampania 2020 kampania Hochland Naturalnie, że pyszny! zyskała opinię spójnej w zakresie kreacji i profesjonalnej w przeprowadzeniu i zdobyła pierwsze miejsce ex aequo z kampanią firmy Mlekpol.

 

Koncept filmów reklamowych wpisuje się w potrzeby estetyczne współczesnych odbiorców, przenosi widza w świat przygód, wywołując tym samym miłe asocjacje z produktem marki. – ocenił wyróżnioną kampanię Hochland - Paweł Kowalewski, Prezes Zarządu Communication Unlimited, Juror Konkursu Lider Forum Kampanie.

 

W kampanii głównymi kanałami komunikacyjnymi są telewizja oraz Internet. Te media idealnie się uzupełniają. Dzięki kombinacji telewizji i Internetu kampania ma odpowiednią siłę, jest bardziej atrakcyjna, urozmaicona i przez to skuteczniejsza. – powiedział Radosław Jurkowski, Kierownik Marketingu w Hochland Polska, odpowiedzialny za przygotowanie wyróżnionej kampanii.

 

Kampania Hochland Naturalnie, że pyszny! pojawiła się w czasie trwania pandemii. W ramach działań pojawiły się aktywności public relations w mediach konsumenckich i branżowych. Cieszymy się, że nasza kampania została wyróżniona i znalazła się wśród najlepszych, dziękujemy! – podsumowuje Jacek Wyrzykiewicz, PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska.

Naturalnie2020v1 (002)

 Hochland działa na polskim rynku od ponad 25 lat, do portfela marek należą najpopularniejsze sery: Hochland, Almette, Valbon. Produkuje w Polsce w dwóch fabrykach: w Kaźmierzu i Węgrowie.

 


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij