Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Almette bez laktozy – Perłą Rynku FMCG 2020!
Puszyste serki twarogowe Almette bez laktozy zostały docenione przez jurorów z sieci handlowych i stacji paliw i zdobyły Perłę Rynku FMCG 2020 – Złoto I Miejsce w kategorii Produkty Dietetyczne (bez glutenu, bez laktozy, bez cukru).

Almette w tej wersji to propozycja dla osób, które ze względu na nietolerancję laktozy do niedawna unikały mleka i jego przetworów. Wyniki przeprowadzonych badań wskazują, że problemy z efektywnym trawieniem tego dwucukru ma od 15 do 30 proc. Polaków. Ten typ nietolerancji pokarmowej rzadko jest wrodzony – najczęściej pojawia się z upływem czasu. Choć nie można jej wyleczyć, to przy wyborze odpowiednich produktów, nie oznacza ona konieczności rezygnacji z ulubionych smaków.

 

To duże wyróżnienie i pierwsza nagroda dla Almette bez laktozy,  naszej tegorocznej nowości, która pojawiła się na rynku w marcu 2020 roku. To się nazywa mocne wejście nowości! Bardzo dziękujemy za zaufanie! – powiedział Jacek Wyrzykiewicz, PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska.

 

Celem projektu „Perły Rynku” jest nagrodzenie najlepszych nowości produktowych w najważniejszych kategoriach. Laureaci badania wyłaniani są przez JURY, składające się z przedstawicieli najbardziej liczących się na rynku spożywczych sieci handlowych. Zadaniem jurorów jest przetestowanie zgłoszonych do badania produktów i ocena ich potencjału rynkowego. Pierwsza edycja Pereł Rynku odbyła się w 2006 roku. Co roku ocenie jury poddane jest ponad 400 nowości. Na finałowym podium stają produkty, które są najlepiej rokującymi nowościami, zasługującymi na miano Złotej, Srebrnej lub Brązowej Perły Rynku. Organizatorem wydarzenia jest Wydawnictwo Gospodarcze. Ogłoszenie wyników badania „Perły Rynku FMCG 2020” , „Perły Rynku Kosmetycznego 2020”, „Perły Regionu 2020”  odbyło się 10 września podczas uroczystej Gali w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie, z zachowaniem szczególnych zasad i procedur bezpieczeństwa.

 

Hochland działa na polskim rynku od ponad 25 lat, do portfela marek należą najpopularniejsze sery: Hochland, Almette, Valbon. Produkuje w Polsce w dwóch fabrykach: w Kaźmierzu i Węgrowie.


PERLY_ALMETTE_bez laktozy (002)

Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij