Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Almette – wyprodukowano w Polsce – nowa kampania Hochland
Serki twarogowe Almette powstają w Węgrowie – urokliwej miejscowości, położonej na pograniczu Mazowsza i Podlasia, w otulinie malowniczej rzeki Liwiec. To obszar o nieskażonej przyrodzie, który oferuje idealne warunki do produkcji zdrowej żywności. Piękne krajobrazy, zachwycające zakątki, unikatowe tereny – w nowej kampanii Almette możemy odkryć tajemnice „węgrowskiej krainy” wspólnie z dwiema wyjątkowymi mieszkankami Węgrowa.

Są nimi Nela Zawadzka - finalistka The Voice Kids oraz Mariola Zenik - mistrzyni Europy w siatkówce. Dla podkreślenia, gdzie powstaje Almette, na opakowaniach serków pojawiło się oznaczenie „Wyprodukowano w Polsce”.


Polacy pokochali delikatne i puszyste serki Almette, jednak wielu z nich może nie wiedzieć, że Almette jest produkowane w Polsce – w Węgrowie, na pograniczu Mazowsza i Podlasia. To jedyne w swoim rodzaju miejsce, z nieskażoną przez cywilizację przyrodą – wymarzone, by właśnie tu powstawały serki Almette, ze 100% naturalnych składników. O ich pyszny smak dbają pracownicy zakładu w Węgrowie – mieszkańcy miasteczka i okolic, pełni pasji i zaangażowania, wkładający serce w swą codzienną pracę. Polskie mleko, z którego wytwarzane są serki Almette, jest dostarczane głównie przez okolicznych rolników, z gospodarstw z Mazowsza i Podlasia.


Nowa kampania Almette to zaproszenie do odkrywania urzekającego piękna i tajemniczych zakątków „węgrowskiej krainy”. Wobec wyjątkowych walorów Węgrowa i okolic nie sposób przejść obojętnie – zwłaszcza, gdy naszymi przewodniczkami zostają dwie tak niezwykłe bohaterki. Nela Zawadzka, której talent wokalny porwał widzów „The Voice Kids”, z pasją i radością oprowadza po swoim rodzinnym, ukochanym Węgrowie. Wspólnie z nią doznać możemy odrobiny magii, którą skrywa m.in. czarodziejskie lustro czarnoksiężnika Jana Twardowskiego i zachwycić się porywającymi widokami z Sowiej Góry, na wijącą się wśród łąk rzekę Liwiec. Mariola Zenik – siatkarka ze słynnej, mistrzowskiej drużyny „Złotek”, przekonuje, że Węgrów to najpiękniejsze miejsce na Ziemi. Ma tu swoje ukochane zakątki, w których w pełni można poczuć jedność z naturą. Poruszające krajobrazy, wspaniała przyroda, unikatowe zabytki, intrygujące legendy… Węgrów i okolice z całą pewnością są warty odkrycia!


Na potrzeby kampanii „Almette – wyprodukowano w Polsce” powstały materiały video z udziałem Neli Zawadzkiej i Marioli Zenik. Są one promowane w szerokiej kampanii digitalowej, można je również obejrzeć na dedykowanej stronie https://www.almette.pl/z-polski/. Kampania obejmuje także działania z influencerami oraz wsparcie w mediach.

 

Zapraszamy do obejrzenia filmów i zwiedzania Węgrowa i okolic z Nelą i Mariolą:

https://www.youtube.com/watch?v=9IWPWmGlqD0&list=UUh5IxoBhFRAQHvEESqGy32Q&index=2

https://www.youtube.com/watch?v=v0JVzCKZP48&list=UUh5IxoBhFRAQHvEESqGy32Q&index=1

Zachęcamy także do odwiedzenia dedykowanej zakładki na stronie Almette:

https://www.almette.pl/z-polski/

…A już niedługo na opakowaniach Almette pojawią się znaczki „Wyprodukowano w Polsce".

 

Hochland działa na polskim rynku od ponad 25 lat, do portfela marek należ najpopularniejsze sery: Hochland, Almette, Valbon. Produkuje w Polsce w dwóch fabrykach: w Kaźmierzu i Węgrowie.


AlmettewPolsce2020 (002)

 


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij