Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Tegoroczny kaliski Bieg Ptolemeusza z udziałem gwiazd lekkoatletyki
1 października w Kaliszu odbędzie się 37 Międzynarodowy Bieg Uliczny Ptolemeusza. W wydarzeniu nie zabraknie gwiazd polskiego sportu: ambasadorki programu „Lekkoatletyka dla każdego!” (LDK) Anny Jagaciak i Szymona Ziółkowskiego. W biegu wystartuje prezydent Kalisza, Grzegorz Sapiński. Swój udział zapowiedzieli również przedstawiciele Zarządu Nestlé Polska, dyrektor i pracownicy fabryki Winiary – łącznie na linii startowej stanie prawie 40 pracowników firmy. Partnerem wydarzenia jest fabryka WINIARY oraz Dział Kulinariów Nestlé Polska.

Bieg główny rozpocznie się 1 października o godzinie 12.00 na pl. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu.
Uczestnicy tradycyjnie zmierzą się z trasą o dystansie10 kilometrów. Głównemu wydarzeniu będą towarzyszyć biegi dziecięce i młodzieżowe oraz bieg przedszkolaków „Mini Ptolemeusz”. Impreza jest otwarta dla wszystkich.

 

Przy starcie biegu, w godzinach 09.00-16.00 Nestlé, w ramach programu „Lekkoatletyka dla każdego!” zorganizuje specjalne Miasteczko Lekkoatletyczne, a w nim wiele konkurencji lekkoatletycznych dla dzieci i rodziców. Dodatkową atrakcją będzie obecność gwiazd sportu: Anny Jagaciak, ambasadorki programu LDK (oraz Mistrzyni Polski w trójskoku) i Szymona Ziółkowskiego, Mistrza Olimpijskiego i Mistrza Świata w rzucie młotem. Obok nich pojawią się również kaliscy lekkoatleci: Patrycja Skoczylas, Mistrzyni Polski w skoku wzwyż juniorów z tego roku oraz Piotr Goździewicz, Mistrz Polski juniorów młodszych w pchnięciu kulą z 2017 r.

 

Bieg Ptolemeusza w Kaliszu jest ważnym wydarzeniem na mapie sportowej Nestlé, gdyż wpisuje się również w działania, jakie firma realizuje w ramach programu „Nestlé Porusza Polskę.” Jego celem jest zachęcanie Polaków do aktywności fizycznej.

 

- To kolejna edycja Biegu Ptolemeusza, który aktywnie wspieramy jako firma. Doskonale zdajemy sobie sprawę
z kluczowej roli aktywności fizycznej w podnoszeniu jakości życia. Jesteśmy przekonani, że optymalna dawka ruchu przyczynia się do poprawy naszego samopoczucia. Dlatego
zachęcamy naszych pracowników, ich rodziny, znajomych i wszystkich kaliszan do udziału w tegorocznym Biegu Ptolemeusza. – mówi Tomasz Lazarowicz, Dyrektor Fabryki WINIARY w Kaliszu.

 

W ubiegłym roku frekwencja w Biegu Ptolemeusza w klasyfikacji open była bardzo wysoka – w zawodach wystartowało ponad 1070 uczestników.

 

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt:

Edyta Iroko

Koordynator ds. Mediów

Email: edyta.iroko@pl.nestle.com

Telefon: +48 22 607 32 54

Mobile: +48 600 204 870


Agnieszka Supińska

Account Executive
Email: 
a.supinska@partnersi.com.pl
Telefon: 22 858 74 58 wew.18


Patryk Gowin

Account Executive
Email: 
p.gowin@partnersi.com.pl
Telefon: 22 858 74 58 wew. 87O Nestlé

Nestlé w Polsce jest wiodącą firmą w obszarze żywienia, zdrowia i dobrego samopoczucia z portfolio ponad 1500 produktów i prawie 70 marek, w tym m.in.: NESCAFĒ, WINIARY, GERBER, PRINCESSA, KIT KAT, LION, NESQUIK, NAŁĘCZOWIANKA oraz PURINA. Nestlé działa na polskim rynku od ponad 20 lat. Firma zatrudnia aktualnie 5000 pracowników w 8 lokalizacjach. W 2016 roku sprzedaż Nestlé w Polsce osiągnęła ponad 3 mld zł.

 

Bieg_Ptolemeusza_Kalisz

Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij