Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Herbapol Lublin wchodzi w kanał HoReCa
Spółka Herbapol-Lublin podjęła decyzję o wejściu w kanał HoReCa. W rezultacie poszerzone zostało portfolio firmy o dedykowane sektorowi HoReCa linie herbat: Breakfast i Premium.

Jak mówi Evangelos Evangelou, Prezes Zarządu Herbapol-Lublin S.A., debiut Herbapol-Lublin S.A. w sektorze HoReCa to naturalny krok wynikający z dynamicznego rozwoju firmy.

- Polacy coraz chętniej chodzą do restauracji i barów, coraz częściej korzystają także z usług hotelowych. Wiąże się to z dynamicznym rozwojem sektora HoReCa, a co za tym idzie rosnącym zapotrzebowaniem na najwyższej jakości produkty i usługi. Wychodząc naprzeciw potrzebom sektora i jego klientów przygotowaliśmy dedykowaną dla gastronomii ofertę – mówi Evangelos Evangelou.

W ofercie Herbapol dla gastronomii znajdziemy 2 linie herbat: Breakfast, która jest dedykowana strefie śniadań w hotelach oraz do mniejszych punktów gastronomicznych. W linii znajdziemy herbatę czarną, Earl Grey, malinową, miętową, zieloną i zieloną z cytryną. Do tego dochodzi linia Premium, skierowana dla ekskluzywnych punktów gastronomicznych, oferująca najwyższej jakości herbaty liściaste (czarną, Earl Grey, zieloną) oraz ekspresowe: czarną, Earl Grey, malinową, miętową, zieloną i zieloną z jaśminem.

W kanale HoReCa dostępna będzie również nowość marki Herbapol – Naturalna Ice Tea. Jest to napój herbaciany pozbawiony konserwantów, barwników i substancji słodzących. Naturalna Ice Tea będzie dostępna w 4. różnych smakach: brzoskwiniowym, cytrynowym, zielonej herbaty z cytryną i miętą oraz zielonej herbaty z miodem. Herbapol dla gastronomii to także syropy Max oraz napoje energetyczne Green-Up z naturalną kofeiną z guarany, zielonej kawy i herbaty.


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij