Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Kibice wygrywają pierwsi! Do wspólnej zabawy fanów futbolu zagrzewa gwiazda polskiej piłki nożnej - Kuba Błaszczykowski!
Do tej pory to kibice oglądając zmagania swoich ulubionych drużyn piłkarskich na największych światowych boiskach z niecierpliwością oczekiwali na ich wygraną. Teraz kupując produkty Pepsi i Lay’s to właśnie kibice mają szansę wygrać pierwsi i zawalczyć m.in. o wyjazd na finał Ligi Mistrzów w Cardiff. Do gry o tę najcenniejszą dla kibica nagrodę będzie zagrzewał wielki polski piłkarz, prawdziwy fighter na boisku – Kuba Błaszczykowski!

Marzenia do spełnienia!
Każdy z nas pragnie spełnić swoje marzenia. W przypadku małych chłopców najczęściej jest to wielka kariera w zawodowym futbolu. Podobnie było z Kubą Błaszczykowskim, który biegał za piłką z kolegami, by po latach stać się niekwestionowaną gwiazdą polskiej piłki nożnej. Podczas zeszłorocznych Mistrzostw Europy we Francji kibice wybrali go najlepszym polskim piłkarzem. Oczywiście taki talent piłkarski nie zdarza się często. Dla większości pasjonatów piłki nożnej największym marzeniem pozostaje, by choć raz w życiu zobaczyć na własne oczy finałowy mecz Ligi Mistrzów. Teraz dzięki niezwykłej akcji Pepsi i Lay’s to marzenie może się spełnić.

Prawdziwy skarb kibica
Finałowy mecz Ligi Mistrzów jest jednym z najważniejszych wydarzeń w świecie piłki nożnej. Co roku miliony kibiców na całym świecie zbierają się przed telewizorami i zazdroszczą tym, którym udało się zdobyć bilety na ten najważniejszy mecz sezonu. Znaleźć się na stadionie pośród tłumu innych kibiców, doświadczyć na żywo niezwykłych piłkarskich emocji, śpiewając i skandując nazwę swojego ukochanego klubu – to marzenie każdego fana futbolu. Emocji tych dostarczał nam również Kuba Błaszczykowski, który w 2013 roku zagrał w finale Ligi Mistrzów. Taki mecz z pewnością chciałby obejrzeć na własne oczy każdy kibic. Już od 15 marca, kupując produkty Pepsi i Lay’s, wyjazd na tegoroczny finał Ligi Mistrzów do Cardiff będzie na wyciągnięcie ręki. A sam Kuba Błaszczykowski będzie zachęcał wszystkich fanów futbolu do gry o tę nagrodę!

„Od dziecka marzyłem, by zagrać w finale Ligi Mistrzów z najlepszymi piłkarzami na świecie. W 2013 roku udało mi się to spełnić. Wiem, że wielu fanów futbolu marzy, by znaleźć się na trybunach podczas takiego meczu. Teraz, by przeżyć te niezwykłe emocje, wystarczy wziąć udział w konkursie Pepsi oraz Lay’s i wypełnić specjalne zadanie na stronie konkursowej. Spełnianie piłkarskich marzeń nigdy nie było tak proste” – zachęca Kuba Błaszczykowski.

Zadanie dla pasjonatów futbolu
„Pepsi i Lay’s to marki dla osób, które uwielbiają świetnie się bawić i spędzać czas ze znajomymi, także podczas oglądania meczów Ligi Mistrzów. To właśnie z myślą o prawdziwych fanach futbolu, stworzyliśmy ten konkurs. Kibice wygrywają w nim pierwsi!” – dodał  Michał Szewczyk, Senior Brand Manager Pepsi w Polsce.

Szczegóły oraz regulamin konkursowy znajdują się na www.kibicewygrywaja.pl.

O firmie PepsiCo
Konsumenci w ponad 200 krajach i regionach na całym świecie sięgają po produkty firmy PepsiCo miliard razy dziennie. Łączny przychód netto pochodzący ze sprzedaży produktów żywnościowych i napojów oferowanych przez przedsiębiorstwa Frito-Lay, Gatorade, Pepsi-Cola, Quaker i Tropicana, wchodzące w skład koncernu PepsiCo, wyniósł w 2016 roku około 63 mld dolarów amerykańskich.
W swoim globalnym portfolio PepsiCo posiada szeroką i różnorodną ofertę produktów żywnościowych i napojów oferowanych pod wieloma markami, a każda z 22 najlepiej sprzedających się marek generuje w ciągu roku przychody na poziomie ponad miliarda dolarów amerykańskich. Działalność PepsiCo opiera się na filozofii „Performance with Purpose” – jesteśmy przekonani, że sukces biznesowy naszej firmy jest ściśle związany ze zrównoważonym rozwojem na świecie, który współdzielimy. Wierzymy, że stałe udoskonalanie oferowanych przez nas produktów, prowadzenie działalności w zrównoważony sposób tak, aby chronić naszą planetę oraz wspierać ludzi na świecie, umożliwia PepsiCo odnoszenie sukcesów biznesowych, tworząc długoterminową wartość dla społeczeństwa i naszych udziałowców. Więcej informacji na temat PepsiCo jest dostępnych na globalnej witrynie pod adresem www.pepsico.com oraz na polskiej stronie firmy http://www.pepsicopoland.com


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij