Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Rusza wielka loteria „Nestlé porusza Polskę: Rusz po Nagrody!”
Z początkiem maja ruszyła wielka loteria promocyjna w ramach programu „Nestlé porusza Polskę: Rusz po Nagrody!”. Do wygrania są karty upominkowe do sklepu Decathlon oraz rodzinne wyjazdy do ośrodka, w którym szkoleni są polscy olimpijczycy. Zgłoszenia do loterii można przesyłać do 30 czerwca 2016 roku.

Jak wziąć udział?

 

W loterii można brać udział od 5 maja do 30 czerwca 2016 roku. Wystarczy w tym terminie dokonać jednorazowego zakupu produktów Nestlé za minimum 25 zł i zachować dowód zakupu. Marki objęte sprzedażą promocyjną to m.in. WINIARY, kawy NESCAFÉ, batony LION, KIT KAT, woda mineralna NESTLÉ PURE LIFE, lody KAKTUS, płatki NESTLÉ, NESQUIK, produkty dla dzieci i niemowląt GERBER JUNIOR i BOBO FRUT oraz sucha karma PURINA ONE. Następnie należy zarejestrować paragon na stronie www.NestlePorusza.pl. Losowanie kart upominkowych do Decathlonu odbywa się raz w tygodniu, natomiast rodzinny wyjazd do Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Cetniewie można wygrać codziennie – każdy paragon ma szansę wygrać. Pierwsi zwycięzcy zostaną wyłonieni już z początkiem maja.

 

Nagrody

 

Jest o co walczyć! Do wygrania jest 80 kart upominkowych do sklepu Decathlon o wartości 1000 zł oraz łącznie 57 voucherów na rodzinny, trzydniowy wyjazd dla maksymalnie 4 osób do Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Cetniewie, gdzie wspólnie będzie można spędzić aktywnie czas na basenie lub zrelaksować się podczas zabiegów odnowy biologicznej. Łączna pula nagród w loterii to ponad 330 000 zł!

 

 – Loteria to kolejny etap programu Nestlé porusza Polskę, którego celem jest propagowanie zdrowego i aktywnego trybu życia przez Nestlé. Wygranie karty upominkowej do sklepu sportowego umożliwi zakup wymarzonego sprzętu, stroju czy obuwia. Dla aktywnych wyjątkową nagrodą na pewno będzie również wspólny rodzinny wyjazd do Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Cetniewie, w którym szkolą się polscy olimpijczycy. W czasie takiego wypadu rodzice razem dziećmi będą mogli spędzić aktywnie czas wśród wielu atrakcji – mówi Marcin Witkowski, Kierownik ds. Aktywacji w Punkcie Sprzedaży Nestlé Polska.

 

Nestlé porusza Polskę

Inicjatywa „Nestlé porusza Polskę” ogłoszona została w lutym 2016 roku z okazji 150-lecia firmy i ma na celu wspierać konsumentów w prowadzeniu aktywnego trybu życia, zgodnie z motto Nestlé: „Jedz smacznie, żyj zdrowo”. W ramach programu firma ufunduje 16 nowoczesnych siłowni terenowych w całym kraju. Do 6 lipca trwa głosowanie na lokalizacje siłowni na www.NestlePorusza.pl.

 

 

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt:

Edyta Iroko

Koordynator ds. Mediów

Email: edyta.iroko@pl.nestle.com

Telefon: +48 22 607 32 54

Mobile: +48 600 204 870


Marta Gryglewicz

Senior Account Executive
Email: 
m.gryglewicz@partnersi.com.pl
Telefon: 22 858 74 58 wew. 83
Mobile: +48 504 640 360

 


O Nestlé

Nestlé w Polsce jest wiodącą firmą w obszarze żywienia, zdrowia i dobrego samopoczucia z portfolio ponad 1500 produktów
i prawie 90 marek, w tym m.in.: NESCAFĒ, WINIARY, GERBER, PRINCESSA, KIT KAT, LION, NESQUIK, NAŁĘCZOWIANKA, MANHATTAN oraz PURINA. Nestlé działa na polskim rynku od ponad 20 lat. Firma zatrudnia aktualnie 5000 pracowników w 8 lokalizacjach. W 2015 roku sprzedaż Nestlé w Polsce osiągnęła ponad 3 mld zł.
     

 

 


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij