Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Portal Promocji Eksportu jako istotne źródło informacji dla podmiotów gospodarczych
Portal Promocji Eksportu powstał przy współpracy Ministerstwa Rozwoju, wydziałów ekonomicznych polskich ambasad, a także regionalnych centrów obsługi inwestorów i eksporterów.

Witryna www.trade.gov.pl obsługiwana jest przez Ministerstwo Rozwoju i Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych i skierowana jest do obecnych oraz przyszłych eksporterów.


Portal Promocji Eksportu zawiera informacje o potencjalnych możliwościach eksportowych Polski do krajów na całym świecie. Zawiera także artykuły o ciekawych kierunkach rozwoju polskiego eksportu. W jednym miejscu skupia informacje z zakresu rynków zagranicznych, ofert zgłaszanych przez zagranicznych przedsiębiorców, targów i misji gospodarczych oraz możliwości pozyskania środków zewnętrznych. Stwarza też możliwość dodania przez przedsiębiorcę własnej oferty oraz skorzystania z newslettera o dużych możliwościach personalizacji informacji.


Celem portalu jest wsparcie przedsiębiorców zainteresowanych prowadzeniem działalności eksportowej poprzez zapewnienie im dostępu do informacji dot. rynków zagranicznych oraz ofert potencjalnych partnerów zagranicznych. Materiały publikowane są w Portalu Promocji Eksportu w trzech głównych grupach: informacje rynkowe, zagraniczne zapytania ofertowe oraz zagraniczne przetargi. Portal dostępny jest w polskiej i angielskiej wersji językowej.


Źródło: IJHARS


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij