Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
50 nowych miejsc pracy w Nestlé w Kargowej
W oddziale Nestlé w Kargowej, czyli w fabryce słodyczy, w której produkowane są m.in. wafle Princessa i batony LION, przybędzie 50 nowych miejsc pracy. Zwiększenie zatrudnienia związane jest ze wzrostem produkcji na rynek polski i eksport. Od kilku lat rok do roku produkcja fabryki w Kargowej rośnie dwucyfrowo. To jednak nie koniec. Oddział Nestlé w Kargowej zastępuje umowy na czas określony umowami na czas nieokreślony (dotyczy to tych, którzy przepracowali przynajmniej rok).

Zmieniamy nasze podejście do formy zatrudnienia – od 1 kwietnia ponad 90% naszej załogi pracuje na umowy na czas nieokreślony. Dotyczy to osób, które przepracowały co najmniej rok w Nestlé. Pozostałe 10% umów o pracę na czas określony to przede wszystkim kontrakty na okres próbny – mówi Jakub Żurowski, Dyrektor fabryki słodyczy Nestlé w Kargowej.


W najbliższych tygodniach firma Nestlé Polska S.A. Oddział w Kargowej planuje zatrudnić około 50 osób, w tym przede wszystkim operatorów produkcji, elektromechaników, operatorów wózków widłowych i podstawowych pracowników produkcji. Firma poszukuje osób, które zechcą się z nią związać na stałe. Kandydaci na stanowiska elektromechaników i operatorów wózków widłowych powinni posiadać odpowiednie uprawnienia, a kandydaci na operatorów produkcji – wykształcenie średnie techniczne lub wyższe z podstawowym doświadczeniem zawodowym. Od kandydatów na stanowiska pracowników produkcji firma oczekuje krótkiego uzasadnienia (3-5 zdań), z jakich powodów chcą się podjąć pracy w Nestlé. Podania można składać na portierni fabryki, listownie na adres: Dział Personalny Nestlé Polska S.A. Oddział w Kargowej, ul. Kolejowa 1, 66-120 Kargowa bądź przesyłać mailowo na adres: dzialpersonalny.kargowa@pl.nestle.com. W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt:

Edyta Iroko

Koordynator ds. Mediów

Email: edyta.iroko@pl.nestle.com

Telefon: +48 22 607 32 54

Mobile: +48 600 204 870


Marta Gryglewicz

Senior Account Executive

Email: m.gryglewicz@partnersi.com.pl

Telefon: 22 858 74 58 wew. 83

Mobile: +48 504 640 360


Nestlé Polska S.A. Oddział w Kargowej

Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij