Zaproszenie na bezpłatne webinarium pt.: „Suszenie rozpyłowe składników bioaktywnych”, 23.02.2016 r., godzina 9:30Partner Strategiczny PFPŻ ZP, BÜCHI Labortechnik zaprasza do udziału w bezpłatnym webinarium pt.: „Suszenie rozpyłowe składników bioaktywnych”, które odbędzie się 23 lutego 2016 r.Podczas szkolenia będą omawiane zagadnienia związane z suszeniem rozpyłowym bioaktywnych składników takich jak NNKT oraz bakterii probiotycznych na przykładzie projektu POIG 1.3.1 „ProBioKap”.
Prowadząca:
Dr Wioletta Krawczyńska jest pracownikiem Centrum Bioimmobilizacji i Innowacyjnych Materiałów Opakowaniowych Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie. Jej główne zainteresowania naukowe obejmują procesy suszenia rozpyłowego substancji aktywnych oraz bakterii probiotycznych. Dodatkowo prowadzi badania nad wykorzystaniem cyklodekstryn do kapsułkowania substancji aktywnych oraz możliwością zastosowania otrzymanych kompleksów inkluzyjnych w procesach produkcyjnych.
Przebieg szkolenia: - Ogólny opis i przedstawienie projektu ProBioKap.
- Bioaktywne składniki – aplikacje przemysłowe a procesy ich stabilizacji.
- Opis procesu suszenia rozpyłowego i wpływ poszczególnych parametrów na efektywność ilościową i jakościową.
- Suszenie rozpyłowe w praktyce na przykładzie projektu ProBioKap.
- Rekomendacje dotyczące doboru warunków suszenia rozpyłowego układów zawierających substancje/składniki/dodatki bioaktywne.
- Zestawienie rekomendacji i dobrych praktyk obowiązujących w przypadku poszukiwania optymalnych warunków suszenia rozpyłowego dla określonej metody.
Rejestracja pod adresem:
https://coachingonline.clickwebinar.pl/suszenie-rozpylowe/register Zapraszamy do niezwłocznej rejestracji, ilość miejsc w pokoju wirtualnym jest ograniczona.
Jak wziąć udział w webinarium: - Prosimy o bezpłatną rejestrację pod adresem:https://coachingonline.clickwebinar.pl/suszenie-rozpylowe/register
- Na adres email podany przy rejestracji prześlemy informacje wraz z linkiem do wirtualnej sali szkoleniowej
- W dniu spotkania o podanej godzinie należy korzystając z maila rejestracyjnego, zalogować się do wirtualnego pokoju szkoleniowego
- Kamera ani mikrofon nie będą potrzebne.
Wymagania sprzętowe: - Komputer z dostępem do Internetu.
- Przeglądarka Firefox, Chrome lub IE.
- Adobe® Flash® Player. Zalecana najnowsza wersja.
Szkolenie realizowane jest we współpracy serwisu branżowego www.laboratoria.xtech.pl
pełna lista aktualności
|