Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
PFPŻ ZP podpisało porozumienie o współpracy "Teraz Polska Trzyma Formę"
W dniu 5 października br. na Stadionie Narodowym doszło do podpisania porozumienia pomiędzy PFPŻ ZP, Głównym Inspektoratem Sanitarnym, Fundacją Polskiego Godła Promocyjnego oraz Fundacją Rozwoju Kultury Fizycznej na rzecz współpracy w obszarze promocji zdrowia, aktywności fizycznej oraz zasad zbilansowanej diety. Działania prowadzone będą z wykorzystaniem dotychczasowych aktywności ww. instytucji. W przypadku PFPZ ZP i GIS jest to program “Trzymaj Formę!”, którego edycja została przedłużona na kolejne 3 lata.

Wspólne działania ww. instytucji będą prowadzone pod hasłem „Teraz Polska Trzyma Formę”. Podstawę programową tych działań stanowi program „Trzymaj Formę!”, który uzyskał prawo używania znaku promocyjnego „Teraz Polska” na kolejny rok.


W ramach realizacji programu „Teraz Polska Trzyma Formę” partnerzy porozumienia zobowiązali się do współpracy w zakresie inicjatyw i działań związanych z promocją zdrowego stylu życia. Program ma upowszechniać w społeczeństwie wiedzę na temat znaczenia zdrowego stylu życia, kształtować potrzebę aktywności fizycznej i zbilansowanej diety, zarówno wśród młodzieży, jak i dorosłych oraz osób starszych. Oprócz działań promocyjnych o wymiarze społecznym, kampanii, szkoleń, konferencji, imprez sportowych czy konkursów, program „Teraz Polska Trzyma Formę” zakłada również inicjowanie współpracy podmiotów działających w obszarze kultury fizycznej, zdrowia, nauki i biznesu. 


Celem powyższego porozumienia jest znaczące wzmocnienie działań dotychczas prowadzonych w ramach programu „Trzymaj Formę”.


Resize-of-MCH8311

Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij