Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Bureau Veritas Certification Polska z akredytacją w programach certyfikacji IFS/BRC Food
Bureau Veritas Certification Polska (BVC Polska), jednostka certyfikująca Bureau Veritas Polska Sp. z o. o., otrzymała akredytację w programach certyfikacji IFS Food oraz BRC Food, wydanej przez Polskie Centrum Akredytacji (PCA). Akredytacja o numerze AC 182, została wydana z dniem 25 maja 2015r.

Przyznanie akredytacji jest potwierdzeniem kompetencji, doświadczenia Bureau Veritas Polska Sp. z o.o. i konsekwentnie budowanej pozycji lidera certyfikacji w branży spożywczej. Dla Klientów Bureau Veritas Polska Sp. z o.o. oznacza to, że procesy certyfikacyjne IFS/BRC Food będą standardowo prowadzone przez BVC Polska pod akredytacją PCA, pozostając jednocześnie, tak jak dotychczas, pod bezpośrednim nadzorem właścicieli standardów IFS i BRC. Certyfikacja pod akredytacją PCA jest oczywiście w pełni uznawana, a certyfikaty w niezmienionym trybie rejestrowane w bazach utrzymywanych przez właścicieli standardów.

 

W kontekście prowadzenia i dokumentowania audytów, proces nie ulega jakimkolwiek zmianom. Z korzyścią dla Klientów uproszczone zostaną natomiast działania związane z umową certyfikacyjną oraz wydaniem decyzji o certyfikacji (np. w przypadku certyfikacji IFS Food pod akredytacją PCA nie ma potrzeby podpisywania osobnej umowy z jednostką akredytowaną (dotychczas BVC Denmark)).

 


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij