Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
PepsiCo Oficjalnym Dostawcą Napojów na Stadionie PGE Arena Gdańsk
Firma PepsiCo została Oficjalnym Dostawcą Stadionu PGE Arena Gdańsk, uzyskując prawo do wyłącznej dystrybucji napojów ze swojej oferty na terenie obiektu. Umowę sponsorską pomiędzy PepsiCo a operatorem stadionu PGE ARENA Gdańsk podpisano na 3 lata.

Firma PepsiCo, jako oficjalny partner stadionu PGE ARENA Gdańsk, oprócz wyłączności produktowej na terenie stadionu ma zagwarantowany szereg praw komercyjnych oraz reklamowych związanych z ekspozycją marki Pepsi.


„PGE Arena Gdańsk to wspaniały, nowoczesny obiekt, który ze względu na rangę i różnorodny charakter odbywających się tam imprez przyciąga kibiców i publiczność z Trójmiasta i regionu, a nawet z całego kraju. Takie właśnie pełne energii, tętniące życiem miejsca idealnie pasują do promowania napojów orzeźwiających z portfolio PepsiCo. Dlatego bardzo się cieszymy z nawiązania współpracy z PGE ARENA Gdańsk. Jako Oficjalny Dostawca Stadionu, możemy bezpośrednio dotrzeć z bogatą ofertą naszych napojów do kibiców i konsumentów zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi na tym prestiżowym obiekcie” – mówi Małgorzata Skonieczna, dyrektor ds. komunikacji korporacyjnej na Europę Centralną, PepsiCo.

 

„Zależy nam, aby na PGE ARENIE odbywało się jak najwięcej imprez zarówno o charakterze sportowym jaki i kulturalnym, dlatego też istotna jest dla nas współpraca z tak silnym partnerem, jakim jest PepsiCo. Ramy naszej współpracy nie ograniczają się tylko do relacji czysto sponsoringowych, ale wykraczają dużo dalej, co pozwoli wspólnie tworzyć wartość dodaną dla obu stron” – komentuje Tomasz Kowalski, prezes Arena Gdańsk Operator, operatora stadionu PGE Arena Gdańsk.


PEPSICO_logo


O firmie PepsiCo

Konsumenci w ponad 200 krajach i regionach na całym świecie sięgają po produkty firmy PepsiCo miliard razy dziennie. Łączny przychód netto pochodzący ze sprzedaży produktów żywnościowych i napojów oferowanych przez przedsiębiorstwa Frito-Lay, Gatorade, Pepsi-Cola, Quaker i Tropicana, wchodzące w skład koncernu PepsiCo, wyniósł w 2014 roku ponad 66 mld dolarów amerykańskich. W swoim globalnym portfolio PepsiCo posiada szeroką i różnorodną ofertę produktów żywnościowych i napojów oferowanych pod wieloma markami, a każda z 22 najlepiej sprzedających się marek generuje w ciągu roku przychody na poziomie ponad miliarda dolarów amerykańskich.

Działalność PepsiCo opiera się na filozofii „Performance with Purpose”, co oznacza, że firma koncentruje się na osiąganiu wysokich wyników finansowych, jednocześnie dbając o zrównoważony wzrost. Zgodnie z filozofią „Performance with Purpose”, PepsiCo oferuje szeroki wybór produktów żywnościowych i napojów, od przekąsek po produkty o profilu prozdrowotnym, poszukuje innowacyjnych sposobów pozwalających ograniczać wpływ swojej działalności na środowisko oraz zmniejszać koszty operacyjne, firma zapewnia bezpieczne i sprzyjające warunki pracy wszystkim swoim pracowników na świecie, a także szanuje, wspiera i inwestuje w rozwój społeczności lokalnych, w których prowadzi działalność. Więcej informacji na temat PepsiCo jest dostępnych na globalnej witrynie pod adresem www.pepsico.com oraz na polskiej stronie firmy www.pepsicopoland.com.O PGE ARENIE Gdańsk

PGE ARENA Gdańsk to multifunkcjonalny, nowoczesny obiekt sportowy, pełniący rolę centrum eventów, biznesu, rekreacji i efektywności. Zaprojektowana tak, by móc organizować wielkie imprezy nawet do 45 tys. widzów: mecze piłkarskie, koncerty, inne wydarzenia sportowe i kulturalne. Dziesiątki tysięcy fanów przyciągają koncerty gwiazd międzynarodowych takich jak: Jennifer Lopez, Bon Jovi czy Justin Timberlake.  

Strefa Biznesu „ Lechia Gdańsk Prestige Club” obejmuje 1383 miejsc biznesowych,  37 lóż VIP oraz restaurację PGE ATOM Club.

PGE ARENA Gdańsk to również 17 000 metrów kwadratowych powierzchni komercyjnej. Działa tutaj kompleksowe centrum konferencyjne, w którym odbywa się ponad 100 imprez biznesowych, konferencji i spotkań rocznie. Ofertę rekreacyjno-rozrywkową obiektu rozwija FUN ARENA, największy park rozrywki w Trójmieście. PGE ARENA Gdańsk zaangażowana jest również w przedsięwzięcia odpowiedzialne społecznie, zwłaszcza w dziedzinie promocji kultury fizycznej zdrowego stylu życia i projekty na rzecz mieszkańców.

Więcej informacji na www.pgearena.gdansk.pl.

 

Kontakt dla mediów:

Jarosław Soroczyński

Questia sp. z o.o. sp. k.

Communications Management Consultants

tel.: +48 22 623 07 00

e-mail: jsoroczynski@questiapr.pl

 

Arena Gdańsk Operator Sp. z o.o.

Lesław Januszewski, Rzecznik Prasowy

tel.: +48 517 250 674

e-mail: pr@arenagdansk.com

 


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij