Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Dentons - Historyczne połączenie
Partnerzy w Dentons z entuzjazmem zatwierdzili połączenie Kancelarii z jedną z najbardziej znanych i wiodących prywatnych chińskich firm prawniczych 大成 (Dacheng), co znacznie zwiększy zakres oferowanych przez nich usług.

Dzięki połączeniu klienci Dentos uzyskają dostęp do zasobów jedynej globalnej firmy, oferującej zintegrowane usługi w Afryce, Azji Pacyficznej, Kanadzie, Azji Środkowej, na Bliskim Wchodzie, w Rosji, na Kaukazie i w krajach Wspólnoty Niepodległych Państw, w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych oraz we wszystkich 34 jednostkach administracyjnych Chin. To pierwszy przypadek połączenia wiodącej, chińskiej kancelarii z globalną, policentryczną firmą prawniczą.


Połączenie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy chcą spójnego i efektywnego, a jednocześnie dostępnego w każdym kręgu kulturowym i prawnym wsparcia. Chiny to dziś najszybciej rozwijająca się gospodarka świata. Firmy z tego kraju prowadzą interesy w skali globalnej, a podmioty z całego świata handlują i inwestują w tym kraju. 


Partnerzy w 大成 (Dacheng) podzielają entuzjazm Dentos. Łączy ich wspólne przekonanie, że innowacyjne doradztwo prawnicze i elastyczne rozwiązania to klucz do sukcesu ich klientów. 大成 (Dacheng) dzieli z kancelarią Dentos innowacyjne podejście i wartości. Kancelaria posiada największą liczbę biur w Chinach. Obydwie Kancelarie wspólnie prezentują najlepsze praktyki i nowoczesną filozofię biznesową, łącząc je w jedną, spójną, globalną ofertę, z której mogą skorzystać wszyscy ich klienci. 


Dentons jest i będzie elastyczną, policentryczną firmą, która działa lokalnie, czerpiąc jednak z globalnych doświadczeń tak, aby wspierać swoich klientów w podróży przez meandry specyfiki prawa i reguł biznesu w każdym rejonie świata. 


Więcej informacji: dentons.com 


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij