Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Android KIT KAT od Google i Nestle
Google ujawnia nazwę najnowszej wersji systemu mobilnego Android - będzie to Android KIT KAT! Nowa nazwa to efekt współpracy twórców najbardziej popularnego na świecie systemu operacyjnego dla urządzeń mobilnych oraz największej firmy spożywczej świata - Nestlé.

Od 2009 roku, gdy światło dzienne ujrzał system Android Cupcake, kolejne wersje systemu pojawiają się pod nazwami popularnych słodyczy w kolejności alfabetycznej. Po ostatniej wersji Android Jelly Bean przyszedł czas na Androida „K".


Wbrew plotkom nie jest to Android Key Lime Pie, a właśnie Android KIT KAT. - Z tej okazji w sklepach pojawi się limitowana edycja batonów KIT KAT w opakowaniach z wizerunkiem Androida - mówi Michał Forowicz, Group Product Manager w Dziale Słodyczy Nestlé. Ponadto dla miłośników przerwy z batonami KIT KAT Nestlé i Google przygotowują niespodziankę z atrakcyjnymi nagrodami. Szczegóły już wkrótce!


KIT KAT to największa i najbardziej znana marka firmy Nestlé w kategorii słodyczy, obecna w ponad 70 krajach na świecie.


Współpraca Nestlé z Google to kolejny krok firmy, której ambicją jest wykorzystywanie technologii cyfrowej w celu zbliżenia się do swoich konsumentów.


(Źródło: pr)


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij