Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Herbapol Lublin w gronie PFPZ
W marcu 2013 r. grono firm członkowskich powiększyło się o firmę Herbapol Lublin S.A.

 

Herbapol_logo_krotkie_CMYKzmniej

 

Herbapol Lublin S.A. jest liderem polskiego rynku syropów spożywczych i herbat ziołowych oraz wiceliderem rynku herbat owocowych. Markę Herbapol, zna aż 84% Polaków. Jednocześnie wskaźnik zaufania polskich konsumentów wobec Herbapolu wynosi 60% spośród firm spożywczych działających w Polsce.

Zgodnie z hasłem „Masz to w naturze”, Herbapol wierzy, że człowiek to część przyrody, a przyroda to część człowieka. Dlatego pomaga prowadzić zdrowy tryb życia, być zawsze blisko natury i strzeże najważniejszych wartościach takich jak troska, wspólne przeżywanie najgłębszych emocji, szacunek, dawanie i korzystanie z oparcia innych.

Herbapol ma ponad 60-letnią tradycję, a jego produkty powstają z naturalnych składników roślinnych i przy wykorzystaniu unikalnego w skali Europy systemu pozyskiwania surowca z natury, w oparciu o własne punkty skupu. Procesy produkcyjne firmy wykorzystują ekspertyzę farmaceutyczną i są zgodne z najwyższymi standardami bezpieczeństwa żywności i żywienia (certyfikaty: GMP – Dobra Praktyka Wytwarzania w przemyśle farmaceutycznym, BRC Global Standard Food – standard Brytyjskiego Konsorcjum Handlu Detalicznego, ECO – standard wymagań dotyczących pozyskiwania surowców ekologicznych).


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij