Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Food Lex - pierwsze na polskim rynku specjalistyczne czasopismo dotyczące prawa żywnościowego
Z prawdziwą przyjemnością informujemy Państwa, że ukazał się pierwszy numer kwartalnika Food Lex. Jest to jedyne na polskim rynku specjalistyczne czasopismo dotyczące prawa żywnościowego skierowane w głównej mierze do osób, które w codziennej pracy zawodowej wdrażają te jakże skomplikowane zapisy w życie.

Kwartalnik Food Lex jest pismem ekspertów dla ekspertów. Zarówno tych pracujących w działach legislacyjnych, kontroli jakości, środowiska, badań i rozwoju w przemysłu żywnościowego, jak i osób zajmujących się prawem żywnościowym w kontekście urzędowej kontroli żywności oraz nauki i edukacji.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom tych właśnie osób stworzyliśmy kwartalnik, który przede wszystkim będzie koncentrować się na praktycznych aspektach stosowania prawa. Dodatkowo jednak będzie to kompendium wiedzy o najnowszych zmianach i trendach w tej dziedzinie. Swoją wiedzą podzielą się najlepsi specjaliści wywodzący się zarówno z działów legislacyjnych przedsiębiorstw, jak i kancelarii prawnych, instytucji kontrolnych i instytucji naukowych.

Powszechnie znana zasada, że nieznajomość prawa nie zwalnia od odpowiedzialności, ma szczególne znaczenie dla każdej firmy przemysłu żywnościowego. Błędy wynikające z nieznajomości lub złej interpretacji przepisów w zakresie bezpieczeństwa żywności, znakowania, środowiska, jakości mogą być niezwykle groźne dla konsumentów, ale również mogą mieć bardzo poważne konsekwencje dla przedsiębiorstwa, decydując często o jego dalszym losie na rynku.

Dostęp do rzetelnej i aktualnej wiedzy w zakresie prawa żywnościowego jest zatem niezbędnym warunkiem do działania i rozwoju firmy na rynku żywnościowym. Kwartalnik Food Lex stanowi doskonałe narzędzie wspierające funkcjonowanie firmy, ale również jest platformą wymiany informacji pomiędzy wszystkimi podmiotami, które odpowiedzialne są za bezpieczeństwo i jakość żywności.

Zapraszam do lektury pierwszego numeru Food Lex oraz do współpracy.


DO POBRANIA >>> PIERWSZY NUMER KWARTALNIKA FOOD LEX [7 MB]:Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij