Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Milka poszerza portfolio o praliny
Kraft Foods wprowadził na rynek nowy produkt marki Milka - praliny Milka Crispello.

Każda pralina jest oddzielnie opakowana, co jest właściwe dla produktów z segmentu premium.Kraft030289kraftzmmNowe praliny trafiły do sprzedaży w wygodnych 150 g opakowaniach. W każdym opakowaniu o charakterystycznych, fioletowych barwach marki Milka, znajduje się 15 indywidualnie zapakowanych pralinek. Opakowania zawierają oddzielnie zapakowane pralinki w jednym z dwóch smakach do wyboru - waniliowe lub czekoladowe. Sugerowana cena detaliczna takiego opakowania 150 g z piętnastoma pralinami wynosi 9,49 zł.

Czekoladki pojawiły się na sklepowych półkach pod koniec lipca br. Wsparcie marketingowe oparte jest na trzech kluczowych filarach: budowania świadomości nowego produktu i widoczności w sklepie oraz zachęcania do pierwszego zakupu.

W ramach kampanii od początku września trwa sampling produktu w wybranych sklepach oraz innych lokalizacjach. W sklepach handlu nowoczesnego i tradycyjnego pojawiły się materiały POS, a jako nowość do degustacji w sklepach handlu tradycyjnego zostaną wykorzystane ekspozytory samplingowe, z których konsumenci sami będą częstować się produktem. Ekspozytory zamieszczane będą przy półce lub w strefie przykasowej.

Wprowadzenie nowego produktu na rynek wspiera także reklama telewizyjna specjalnie przygotowana na tę okazję, kampania prasowa, a także ogólnopolska kampania outdoorowa w największych miastach w Polsce oraz przy sklepach sieci Tesco.
Za kreację kampanii odpowiada agencja PND Futura, za organizację degustacji agencja IQ Marketing, za zakup mediów dom mediowy Starcom, a za działania PR - agencja ALERT MEDIA Communications.

(Źródło: portalspozywczy.pl / pr).

Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij