Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Hoop wprowadza na rynek wodę Białowieski Zdrój
Jak deklaruje firma Hoop woda Białowieski Zdrój pochodzi z Podlasia, z okolic Białowieży. Co według firmy zdecydowanie wyróżnia markę na rynku, na którym większość wód deklaruje pochodzenie z gór.

- To marka, która jest łącznikiem pomiędzy człowiekiem, a światem przyrody. Woda - podstawa życia - jest tak samo ważna dla przyrody, jak dla człowieka. Przekazuje nam tę samą energię, regeneruje i wycisza - mówi Tomasz Olak, Senior Brand Manager Hoop Polska.

Białowieski Zdrój ma atrakcyjne, nowoczesne opakowanie, nawiązujące do istoty marki: spokoju, czystości wody, prostej formy i elegancji. Ikoną marki jest liść paproci, stanowiący symbol ochrony i oczyszczenia, jak również bogactwa i różnorodności przyrody.

Woda dostępna jest w wersji gazowanej i niegazowanej. Obok opakowania 1,5l, można będzie kupić wodę Białowieski Zdrój w butelkach o innowacyjnej na polskim rynku pojemności 0,75l. Białowieski Zdrój będzie dostępny dla konsumenta w bardzo atrakcyjnej cenie.

Wprowadzeniu wody na rynek będą towarzyszyć działania promocyjne i reklamowe - większość z nich zaplanowana jest na miesiące letnie. Wraz z debiutem wody na rynku ruszył fan page na Facebooku www.facebook.com/bialowieskizdroj oraz strona internetowa www.bialowieskizdroj.pl. Poza tym przewidziano działania z zakresu ATL oraz ambient.

Spółka Hoop Polska , wchodzi w skład grupy Kofola S.A. jest jednym z najważniejszych producentów napojów w Europie Środkowej. Firma w swoich 3 zakładach produkcyjnych w Bielsku-Podlaskim, Grodzisku Wielkopolskim i Kutnie zatrudnia ponad 600 pracowników.

Portfolio produktów obejmuje m.in. napój Hoop Cola, soczyste napoje owocowe Jupi i Jupik, napój gazowany i niegazowany Fruti, syropy Paola i Jarmark Polski oraz wody: mineralną Arctic i wodę smakową dla dzieci Jupik Aqua. Firma jest również znanym producentem napojów pod marką własną tzw. private label.


(Źródło: pr).


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij