Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Maspex wprowadza Lubellę w nową kategorię. Na rynku debiutują fixy
Lubella, zdecydowany lider na rynku makaronów w Polsce oraz znany producent wyrobów zbożowych, wchodzi w nową kategorię. Są to dania z pomysłem, czyli Fixy Lubella w ośmiu wersjach.

Fixy Lubella to osiem pomysłów na dania

Fixy Lubelli to osiem pomysłów: Spaghetti Bolognese, Spaghetti Napoli, Kokardki Carbonara, Pikantne Rurki, Świdry z Kurczakiem i Pieczarkami, Gulasz z Kaszą, Lasagne, Canelloni z Kurczakiem i Groszkiem.

- Fixy to produkty, które w naturalny sposób uzupełnią naszą ofertę makaronów - gdzie dajemy gotową propozycję kulinarną. To kategoria, która w Polsce się rozwija i jest perspektywiczna. Uważamy, że konsumenci coraz częściej będą poszukiwali gotowych inspiracji na danie, dlatego producenci będą musieli oferować coraz więcej gotowych rozwiązań, które zainspirują, a jednocześnie zapewnią przygotowanie smacznego dania. Makarony w Polsce są konsumowane w dużej mierze w tradycyjny sposób - głównie jako dodatek do zup, aczkolwiek coraz bardziej wzrasta spożycie makaronów, jako bazy do drugiego dania. Potencjał i świadomość marki liderskiej Lubella jest najlepszą rekomendacją do budowania kulinarności m.in. w świecie dań makaronowych. Nasze nowe produkty to pokazanie konsumentowi, w jaki sposób można uzyskać proste, szybkie i smaczne danie poprzez połączenie makaronu Lubella z Fixem od Lubelli - komentuje Dorota Liszka, manager ds. komunikacji korporacyjnej, Maspex.

Od 2010 roku w ofercie Lubelli znajdują się również sosy do makaronów w słoiczkach.

Obecnie udział Lubelli w rynku makaronów w Polsce wynosi 27,1 proc. ilościowo i 30,1 proc. - wartościowo (źródło AC Nieslen, 2011 rok, rynek bez private labels). Lubella jest również znana w takich krajach Europy jak: Litwa, Łotwa, Ukraina, Wielka Brytania czy Irlandia.


(Źródło: www.portalspozywczy.pl).

Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij