Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Rozstrzygnięcie I etapu Konkursu wiedzy o zdrowym stylu życia Trzymaj Formę!
Zgodnie z regulaminem Konkursu wiedzy o zdrowym stylu życia "Trzymaj Formę!", w dniu 2 lutego 2012 r. na stronie Ogólnopolskiego programu Edukacyjnego "Trzymaj Formę!" została zamieszczona lista laureatów I etapu szkolnego Konkursu.

Do I etapu szkolnego Konkursu wiedzy o zdrowym stylu życia „Trzymaj Formę!”  przystąpiło łącznie 1391 uczniów ze 107 szkół gimnazjalnych zlokalizowanych w. powiatach krakowskim, tarnowskim i wadowickim województwa małopolskiego oraz powiatach: gryfickim, myśliborskim i szczecińskim województwa zachodniopomorskiego.

Wyniki I etapu są dostępne na stronie programu Trzymaj Formę!, pod adresem: http://www.trzymajforme.pl/index/?id=8f121ce07d74717e0b1f21d122e04521

Wszystkim uczestnikom, którzy wzięli udział w I etapie szkolnym konkursu dziękujemy za zaangażowanie. Uczniowie, którzy przystąpili do Konkursu, poszerzyli znacznie swoją wiedzę dotyczącą wpływu żywienia i aktywności fizycznej na zdrowie, co w kontekście obserwowanych obecnie wśród polskiej młodzieży niekorzystnych zmian w zakresie stylu życia będzie miało na pewno pozytywne skutki. Zatem, w ocenie organizatorów Konkursu, wszyscy jego uczestnicy, bez względu na uzyskany wynik, są wygranymi!

Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij