Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Nestle sponsoruje serial Julia. Firma będzie promować markę Princessa
Od połowy stycznia marka Princessa sponsoruje serial „Julia" emitowany w stacji TVN. Nowy serial przedstawia świat bliski marce i jest skierowany do jej grupy docelowej.

Głównym celem działań jest dotarcie do grupy docelowej marki Princessa - kobiet, które poszukują codziennych, ale wyjątkowych przyjemności jak np. pyszny wafelek czy ulubiony program w telewizji. Bohaterka serialu - tytułowa Julia - to wyjątkowa, utalentowana dziewczyna, pełna energii, wrażliwości, która nie boi się podejmowania wyzwań i spełniania swoich marzeń - taka właśnie jest kobieta marki Princessa.

- Postanowiliśmy sponsorować serial emitowany w bardzo kobiecym paśmie w telewizji TVN, ponieważ jest on silnie związany ze światem marki. Jego nowoczesna tematyka oraz wielowątkowa fabuła to idealne tło do pokazania różnych sytuacji, w których można sięgnąć po pyszne, rozpływające się w ustach wafelki Princessa - mówi Maja Kołodziejczyk, Product Manager w Dziale Słodyczy Nestle Polska.

W ramach działań sponsoringowych przed i po emisji serialu, a także przy zwiastunach będą emitowane 8-sekundowe spoty marki Princessa. Działania w TV będą miały swoje rozwinięcie w internecie - marka będzie widoczna w postaci brandingu na platformie TVN Player oraz belki.

Dopełnieniem działań sponsoringowych jest konkurs walentynkowy „Miłość jak z komiksu" komunikowany w paśmie autopromocyjnym TVN oraz na stronie internetowej julia.tvn.pl.

 

(Źródło: pr).


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij