Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
I etap szkolny Konkursu wiedzy o zdrowym stylu życia już za nami!
W dniu 9 stycznia 2012 r. miał miejsce I etap szkolny Konkursu wiedzy o zdrowym stylu życia „Trzymaj Formę!”. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów gimnazjów zlokalizowanych w powiatach: krakowskim, tarnowskim i wadowickim województwa małopolskiego oraz w powiatach: gryfickim, myśliborskim i szczecińskim województwa zachodniopomorskiego. W pierwszej kolejności konkurs kierowany jest do szkół, które uczestniczą w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym „Trzymaj formę!”, chociaż mogą wziąć w nim również udział uczniowie gimnazjów zlokalizowanych w ww. powiatach województw małopolskiego i zachodniopomorskiego, które nie uczestniczą w ww. programie.

Mamy przyjemność poinformować, że pilotażowa edycja Konkursu cieszyła się dużym zainteresowaniem ze strony uczniów i placówek szkolnych. Do I etapu szkolnego Konkursu wiedzy o zdrowym stylu życia Trzymaj Formę! przystąpiło łącznie blisko 1400 uczniów ze 106 szkół z ww. lokalizacji. 

I etap – szkolny polegał na samodzielnym rozwiązaniu zadań konkursowych przez uczniów. Zadania, które rozwiązywali uczniowie, były dwojakiego rodzaju:

  • w zestawie zadań od nr 1 do nr 20 uczestnicy wybierali jedną z proponowanych odpowiedzi (każde zadanie za 1 pkt),
  • w zestawie zadań od nr 21 do nr 40 uczestnicy decydowali o prawdziwości lub fałszu zdań (każde zadanie za 2 pkt).

W związku z powyższym, maksymalna możliwa do zdobycia ilość punktów w I etapie konkursu wynosiła 60.

Zgodnie z regulaminem Konkursu, lista laureatów I etapu szkolnego Konkursu zostanie ogłoszona przez Komisję Konkursową w terminie do dnia 3 lutego 2012 r. na stronie internetowej Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego "Trzymaj Formę!" www.trzymajforme.pl

Etap powiatowy przeprowadzony zostanie w siedzibach Powiatowych Stacji Sanitarno-Epidemiologicznych właściwych terenowo dla lokalizacji poszczególnych szkół w dniu 2 marca 2012 r. (piątek) o godz. 10:00, równocześnie we wszystkich sześciu PSSE biorących udział w Konkursie.


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij