Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Nowy, wyjątkowy ekspres NESCAFÉ DOLCE GUSTO Creativa
Chcesz modnie i nowocześnie urządzić swoje wnętrze? Szukasz sprzętu, który będzie funkcjonalny, zaskoczy kształtem i wyróżni się wśród domowych przedmiotów? Jeśli tak, to nowy ekspres NESCAFÉ DOLCE GUSTO Creativa jest stworzony właśnie dla Ciebie.

Unikalny, designerski wygląd ekspresu sprawia, że każda kuchnia wygląda nowocześnie. Sprzęt pasuje zarówno do stonowanego wnętrza jak i tego, urządzonego z odrobiną szaleństwa.

Innowacyjna technologia sprawia, że obsługa ekspresu NESCAFÉ DOLCE GUSTO Creativa jest łatwa i wygodna. Wystarczy wybrać jeden z trzech trybów proponowanych na wyświetlaczu. Dzięki „trybowi automatycznemu” nie trzeba mieć umiejętności baristy, by przygotować pyszną kawę. Wystarczy wskazać napój, a ekspres sam dobierze odpowiednią ilość wody. Bardziej doświadczeni kawosze mogą wybrać „tryb ręczny” i samodzielnie dozować ilość wody. Gdy znajdą idealne proporcje, za pomocą trybu „mój sposób”, mogą je zapisać w pamięci ekspresu, który już zawsze będzie serwował ich ulubioną kawę.

Masz ochotę na gorące Latte Macchiato, zimne Ice Cappuccino, mocne Espresso Intenso, czy orzeźwiającą mrożoną herbatę NESTEA Peach? Najtrudniej wybrać smak z tak bogatej oferty napojów. Resztą zajmie się ekspres NESCAFÉ DOLCE GUSTO Creativa. Gwarancją idealnego smaku każdego napoju są zaawansowane możliwości ekspresu, ciśnienie 15 barów i najwyższej jakości kawa mielona zamknięta w kapsułkach NESCAFÉ DOLCE GUSTO. Tackę ociekową można umieszczać na różnej wysokości, co pozwala przygotować Espresso w malutkiej filiżance, pyszną kawę z mlekiem w ulubionym kubku czy Latte Macchiato w wysokiej szklance. Ponadto Ekspres posiada 2 letnią gwarancję marki KRUPS.

Ekspres NESCAFÉ DOLCE GUSTO Creativa można nabyć w dobrych sklepach ze sprzętem AGD oraz w sklepie internetowym na stronie www.dolce-gusto.pl. Oprócz ekspresów i kaw znajdziemy w nim wiele akcesoriów, między innymi eleganckie filiżanki i szklanki, porcelanowy pojemnik na czekoladę, a nawet kubek podróżny, dla tych, którzy bez ulubionej kawy nie wychodzą z domu.

 


Kontakt dla mediów:


Iwona Zaczek
Brand PR Coordinator
Nestlé Polska S.A.
iwona.zaczek@pl.nestle.com
Tel. 22 607 26 24, mobile: +48 600 204 933
Ul. Szturmowa 2, 02-678 Warszawa


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij