Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Delecta rozda 100 tys. złotych
Od 7 listopada do 23 grudnia br. potrwa nowa promocja konsumencka deserów Delecty. W puli do wygrania jest ponad 100 tys. złotych w gotówce.

Mechanizm loterii jest bardzo prosty – wystarczy zakupić jedno opakowanie Dużego Budyniu lub Galaretki Delecta o dowolnym smaku oraz dokonać prawidłowego zgłoszenia SMS-em, wraz z podaniem numeru paragonu. Codziennie losowana będzie jedna nagroda o wartości 1000 zł, a raz - w każdym miesiącu trwania promocji - nagroda główna w wysokości 25 tys. zł. Łączna pula nagród sięga ponad 100 tys. złotych. Podstawą do odebrania nagrody będzie przedłożenie dowodu zakupu produktu.

 

Promocja ma charakter ogólnopolski, a jej zasady zostały zakomunikowane na opakowaniach deserów, biorących udział w loterii, oraz na materiałach POS - plakatach i toperach, przygotowanych dla punktów sprzedaży. Mechanizm promocji oraz grafikę ogłoszeń opracowała łódzka agencja Smolar, która odpowiada także za prawidłowy przebieg loterii.

 

 

Celem zaplanowanych działań jest wzrost rotacji deserów Delecty w kluczowym okresie sprzedażowym – poprzedzającym Boże Narodzenie. Kategoria deserów jest jednym z głównych segmentów rynku, na którym operuje Delecta. Udziały marki w tej kategorii wynoszą aktualnie 15,5%*, co daje Delekcie 3 pozycję. W okresie przedświątecznym odnotowywany jest wzrost popytu, wynikający z faktu szerszego stosowania budyniów i galaretek, nie tylko jako samodzielnych deserów, ale także dodatków do świątecznych deserów.

 

* dane wg. AC Nielsen udziały wartościowe dla deserów tradycyjnych MAT JJ’11

 

Asortyment deserów Delecta, biorących udział w promocji:

 

Duży Budyń w 6 smakach: śmietankowym, waniliowym, czekoladowym, krówka, malinowym i wiśniowym.

Galaretki w 10 smakach: truskawkowym, wiśniowym, pomarańczowym, cytrynowym, agrestowym, brzoskwiniowym, gruszkowym, czarnej porzeczki, malinowym i owoców leśnych.

 

Szczegóły oferty na www.delect.pl

 

 


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij