Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Prezentacja programu "Trzymaj Formę!" na Miedzynarodowym Forum Promocji i Profilaktyki Zdrowotnej
W trakcie odbywającego się w dniach 18-20 października br. I Międzynarodowego Forum Promocji i Profilaktyki Zdrowotnej przestawiciele PFPŻ ZP i GIS zaprezentowali uczestnikom konferencji założenia, sposób realizacji oraz dotychczasowe wyniki monitoringu Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego "Trzymaj Formę!"

Konferencja była platformą komunikacji pomiędzy samorządami, środowiskiem biznesowym i naukowym. Forum stanowiło połączenie warsztatów, prezentacji case studies oraz dyskusji panelowych, których zadaniem była wymiana wiedzy, doświadczeń i opinii na temat najlepszych programów profilaktyki i promocji zdrowia w kraju i na świecie.

Ogólnopolski Program Edukacyjny Trzymaj Formę! realizowany wspólnie przez Polską Federację Producentów Żywności i Główny Inspektorat Sanitarny został zaprezentowany jako przykład skutecznego partnerstwa publiczno-prywatnego z udziałem samorządów lokalnych.

W Forum wzięło udział prawie trzysta osób, wśród których znaleźli się przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego, w szczególności pracownicy wydziałów zdrowia, przedstawiciele organizacji pozarządowych.

Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij