Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Nestle wprowadza na rynek spersonalizowane czekoladki
Koncern Nestle wprowadza nową markę luksusowych czekoladek, dobranych tak, by spełniały indywidualne preferencje konsumentów. Będzie je można zamówić przez Internet - informuje onet.pl za agencją Reuters.

Nestle podało, że konsumenci najpierw będą zamawiali pudełko pięciu "testowych" czekoladek o smaku mleka, karmelu, orzechów, owoców, kwiatów i wanilii, by określić ich preferencje, które będą zaznaczać w Internecie zgodnie z instrukcjami. Marka Nestle Maison Cailler wykorzysta następnie wyniki do dokonania wyboru, który pasuje do indywidualnego gustu z zestawu 12 różnych czekolad, które będą wysyłane bezpośrednio do konsumenta z fabryki w Broc.

Odbiorcy będą się mogli następnie podzielić swoją ulubioną „czekoladową osobowością" z przyjaciółmi poprzez swoje profile na Facebooku.

Jak informuje onet.pl za agencją Reuters Maison Cailler, który zostanie wprowadzony na początku 2012 roku w Szwajcarii i Lichtensteinie, planuje również uruchomienie „punktów profilowania" swoich czekoladek w kilku miejscach kraju, takich jak pięciogwiazdkowe hotele.

 

(Źródło: onet.pl za agencją Reuters).


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij