Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Nagrody za kanapkę na szóstkę od marki WINIARY
Marka WINIARY zaprasza uczniów i ich rodziców do wspólnej zabawy. Wszyscy miłośnicy kanapek mogą poćwiczyć swoją pamięć i uruchomić wyobraźnię, korzystając z aplikacji konkursowej Kanapka na szóstkę. Już teraz na stronie www.winiary.pl/SwiatKanapek internauci mogą wziąć udział w wirtualnej grze kanapkowej i wygrać atrakcyjne nagrody, w tym notebook SONY VAIO.

Marka WINIARY pragnie zainspirować uczniów i ich rodziców do przygotowywania urozmaiconych i smacznych kanapek. Choć najczęściej ograniczamy się do zaledwie kilku ulubionych składników, nasza ulubiona przekąska może stać się prawdziwym dziełem sztuki kulinarnej. Serwis przygotowany przez markę WINIARY to poradnik dla starszych i młodszych amatorów jednego z najbardziej popularnych dań. Dzięki grillowanemu kurczakowi, sałacie lodowej, jajku czy szczypiorkowi ulubiona kanapka może zyskać smakowity wygląd i wyjątkowy smak. Konkurs znajdujący się na stronie www.winiary.pl/SwiatKanapek ma za zadanie zachęcić uczniów i ich rodziców do eksperymentowania w kuchni.

Zadaniem konkursowym jest szybkie dobranie składników potrzebnych do zrobienia  wylosowanej wcześniej kanapki. Gra konkursowa inspiruje do przygotowywania ciekawych kanapek zarówno do szkoły, jak i na inne okazje. Dodatkowo młodzi konkursowicze mają okazję poćwiczyć swoją pamięć. Po prawidłowym skompletowaniu produktów można wziąć udział w konkursie i napisać, z kim chciałoby się podzielić swoją kanapką i dlaczego. Każdy gracz ma szansę na jedną z bardzo atrakcyjnych nagród. Na laureatów czekają 4 plecaki SUBARU, 10 śniadaniówek LEGO oraz nagroda główna – notebook SONY VAIO!

 

WINIARY to marka, która od 70 lat jest gwarancją sukcesu w kuchni. Jej produkty inspirują nowoczesne panie domu do przygotowywania najsmaczniejszych potraw dla całej rodziny. Zupy, buliony, sosy, Pomysły na…, dania instant, majonezy, przyprawy, galaretki, kisiele, czy budynie – w sumie ponad 200 różnych wyrobów kulinarnych WINIARY, które pozwalają w szybki i prosty sposób przyrządzić domowy posiłek.


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij