Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Wszystko, co kochasz… na www.delecta.pl
Delecta stawia na interaktywność, dopuszcza do głosu konsumentów, rozbudowuje bazę przepisów, wprowadza dział poradniczy i aktywności dla dzieci. Wszytsko na nowej, odświeżonej graficznie i przebudowanej stronie www.delecta.pl, gdzie, zgodnie z hasłem marki, użytkownik znajdzie „wszystko, co kocha”.

Interaktywna i apetyczna

 

Zmianie uległa szata graficzna i architektura serwisu, a kontent treściowy wzbogacono o nowe działy. Postawiono na lekką i nowoczesną estetykę, bazującą na apetycznych zdjęciach wypieków i deserów. Poszerzona baza przepisów z możliwością dodawania nowych oraz komentowania obecnych stanowi główny dział i oś portalu (http://www.delecta.pl/Przepisy). Funkcjonalna wyszukiwarka i prosta nawigacja ułatwiają szybkie dotarcie do informacji. Słowniczek kulinarny, możliwość przesłania sms-em listy zakupów z wykazem produktów - to tylko niektóre z niespodzianek dla użytkowników – wyjaśnia Kamila Szlachetka, specjalistka ds. komunikacji Rieber Foods Polska.

 

Prokonsumencka i rodzinna

 

Wyczerpujące informacje o produktach marki poszerzono o kontekst rodzinny i poradniczy. Dodano strefę z aktywnościami dla dzieci - grami zręcznościowymi, zabawami i przepisami (http://www.delecta.pl/Strefa-dziecka). Wprowadzono dział z poradami i artykułami tematycznymi, skoncentrowanymi wokół tematyki domu, rodziny i rozwoju osobistego kobiety (http://www.delecta.pl/Porady). Informacje o charakterze korporacyjnym zawarto w osobnym serwisie www.rieberfoods.pl.

 

 

 


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij