Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Bądź wyjątkowa z marką PRINCESSA
22 sierpnia 2011 r. PRINCESSA, marka należąca do firmy Nestlé, startuje z nową, bardzo kobiecą kampanią telewizyjną, która prowadzona będzie pod hasłem: „Bo jesteś wyjątkowa”. Emisja spotów reklamowych jest kolejnym etapem realizacji nowej strategii marki PRINCESSA, która w ostatnich miesiącach została poddana relaunchowi.

W ramach kampanii telewizyjnej pojawią się dwa spoty reklamowe. Pierwszy film (30 sek.) koncentruje się na kobiecej i wdzięcznej stronie produktów PRINCESSA, które pozwalają poczuć się wyjątkowo, choćby na krótką, słodką chwilę. Druga reklama (15 sek.) zwraca uwagę przede wszystkim na ulepszoną recepturę wafelków PRINCESSA, które po kompleksowym odświeżeniu mają nie tylko zmienione opakowania, ale przede wszystkim są oblane większą ilością pysznej czekolady.

Grupę docelową nowej kampanii telewizyjnej stanowią kobiety, które poszukują codziennych, ale unikalnych przyjemności. Głównym motywem komunikacyjnym jest podkreślanie ich wyjątkowości, którą potęguje delektowanie się wafelkiem PRINCESSA. Nowa PRINCESSA, otulona jeszcze większą ilością pysznej czekolady, rozpływa się w ustach i sprawia, że każda kobieta czuje się wyjątkowo, jak jedyna kobieta na świecie. Podobnie jak bohaterka spotów, która delektując się wafelkiem PRINCESSA, traktowana jest przez mężczyzn w sposób bardzo szarmancki.

W filmie reklamowym specjalnie został wykorzystany cover utworu „My Girl” zespołu The Temptations, który dodatkowo podkreśla jego kobiecy charakter.

Strategię oraz kreację najnowszej kampanii marki PRINCESSA opracowała Agencja Lowe GGK Warszawa. Kampania potrwa do 30 października. Za zakup mediów odpowiada agencja mediowa MEC.


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij